PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732511}

My Love Story!!

Ore Monogatari!!
7,6 653
oceny
7,6 10 1 653

Ore Monogatari
powrót do forum serialu Ore Monogatari!!

Dziwnie...

ocenił(a) serial na 8

Jakoś dziwnie się poczułam, kiedy zobaczyłam, że taki szczupły człowieczek czyli Takuya Eguchi dubbingował Takeo Gōda. Jakoś ten głos mi do właściciela nie pasuje.
Ale serial całkiem spoko, przynajmniej do tego 10 odcinka :)

ocenił(a) serial na 10
Izabelka84

Och, a to ciekawe spostrzeżenie. Seiyuu muszą być przygotowani na wszystko, a tu mamy dowód na to jak świetnie potrafią się wczuć w postać i operować swoim głosem. ^^ Tylko ciekawe jak Eguchi wyglądał gdy wygłaszał swoje teksty. Obstawiam, że robił przy tym ciekawe miny. ;)

ocenił(a) serial na 8
AmuIchigo

No, pewnie tak ;) Ale naprawdę szacun za ten GŁOS :) Ciekawe (może się orientujesz?) czy anime zakończy się na 24 odcinkach czy może będzie jakaś kontynuacja?
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 10
Izabelka84

Myślę, że Ore zyskało sobie na tyle dużą rzeszę fanów, że wydanie drugiego sezonu będzie dla twórców opłacalne. ;) Seria była naprawdę przyjemna - graficznie miła dla oka i dobrze skonstruowana fabularnie. Poza tym przecież postacie drugoplanowe i ich watki stanowiłyby idealną pożywkę dla przyszłych odcinków, dlatego szkoda byłoby urwać historię. W tym momencie czuję ogromny niedosyt!
Co prawda nie dotarłam do żadnych oficjalnych informacji, ale manga wciąż jest niezakończona, więc jest nadzieja na kolejny sezon. :)
Pozdrawiam. ^^

ocenił(a) serial na 8
AmuIchigo

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że się nie mylisz. Też chętnie zobaczyłabym dalsze losy np. Suny i jego siostry (bardzo fajna, pozytywna postać :))
Pozdrawiam serdecznie ;)

ocenił(a) serial na 7
AmuIchigo

Ktoś coś wie czy będzie 2 sezon

ocenił(a) serial na 8
Izabelka84

Gość ma po prostu talent. Patrząc na to, że potrafi podkładać głos takiemu olbrzymowi i jednocześnie zwykłemu licealiście ( mowa o Hikigayi Hachimanie, kto oglądał Oregairu ten wie ;) ) to naprawdę jeden z lepszych seiyuu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones