SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Orphan Black

2013 - 2017
43 min.
7,9 28 297
ocen
7,9 10 1 28297
23 530
chce zobaczyć
7,0 3
oceny krytyków
Uliczna oszustka, Sarah, będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona, postanawia przejąć jej tożsamość, przez co trafia w sam środek śmiertelnego spisku. Więcej Mniej
Orphan Black zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 5 innych nagród i 26 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Życie Sarah (Tatiana Maslany), samotniczki i sieroty zmienia się dramatycznie, kiedy staje się świadkiem samobójstwa kobiety, która wygląda tak jak ona. Sarah przyjmuje jej tożsamość, chłopaka i konto bankowe. Ale zamiast rozwiązać swoje problemy, zostaje wciągnięta wewnątrz skomplikowanej tajemnicy. Doprowadza ją to do oszałamiającegoŻycie Sarah (Tatiana Maslany), samotniczki i sieroty zmienia się dramatycznie, kiedy staje się świadkiem samobójstwa kobiety, która wygląda tak jak ona. Sarah przyjmuje jej tożsamość, chłopaka i konto bankowe. Ale zamiast rozwiązać swoje problemy, zostaje wciągnięta wewnątrz skomplikowanej tajemnicy. Doprowadza ją to do oszałamiającego odkrycia - ona i martwa kobieta to klony... ale czy istnieją tylko one? Sarah szybko orientuje się, że została złapana w środku śmiertelnego spisku i musi się śpieszyć by znaleźć odpowiedzi na pytania, kim jest i jak wiele podobnych do niej jeszcze istnieje.

studio
BBC America / Temple Street Productions
tytuł oryg.
Orphan Black
inne tytuły
W szóstym odcinku piątego sezonu pojawia się Len Sipps. Rola została napisana z myślą o nim. 
Zdjęcia do serialu kręcono w Toronto (Kanada).
Tatiana Maslany, przygotowując się do pierwszego sezonu Orphan Black, wcielała się w role klonów przy okazji jeżdżenia taksówkami. Ćwiczyła w ten sposób różne akcenty, dialekty.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych