PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659116}

Orphan Black

7,9 28 652
oceny
7,9 10 1 28652
7,0 3
oceny krytyków
Orphan Black
powrót do forum serialu Orphan Black

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2013/05/02/orphan-black-renewed-for-season-2-by -
bbc/180795/

cieszę się niesamowicie:))
serial słabo radzi sobie w USA, za to w Kanadzie świetnie

drugi sezon OB wraca w 2014

monabezogona

Uff... no to kamień z serca xD

ocenił(a) serial na 8
monabezogona

Wcale nie radzi sobie źle, to BBC America, maleńka kablówka i 1 mln widzów razem z powtórkami podczas premiery oraz stała widownia na poziomie 0.3-0.35 w pełni zadowalają stację i wyniki oglądalności z Kanady nie mają tu nic do rzeczy.

monabezogona

Przeczytałam o tym dzisiaj na facebooku, dołączam do grona zadowolonych:)

monabezogona

Drugi sezon ma mieć 10 odcinków i zadebiutuje w 2014 roku. Włodarze stacji chwalą Tatianę Maslany, która w roli klonów pokazała jedną z najlepszych kreacji roku. Serial przyciągnął na debiucie przed ekrany 684 tysiące widzów (z powtórkami 1,03 mln widzów) i to wystarczyło, że stacja była zadowolona.

Finał pierwszego sezonu zaplanowany jest na 1 czerwca.

ocenił(a) serial na 9
monabezogona

no i OK. Będzie co oglądać :)

ocenił(a) serial na 8
monabezogona

Serial jest świetny i dobrze sprzedaje za granicą więc i 2 sezon jest logiczny.

ocenił(a) serial na 8
monabezogona

Super, serial naprawdę mnie wciągnął i za każdym razem jak się kończy odcinek żałuję, że jest taki krótki :P Szkoda tylko, że trzeba będzie czekać rok na drugi sezon...

monabezogona

Dobrze.
Wszystkie seriale, które oglądam dostały kolejny sezon :).
Chociaż niewiele oglądam na bieżąco, bo oglądam oczywiście także te, które się już zakończyły, niedawno bądź jakiś czas temu.
Tylko jeden serial nie wiem, ile odcinków dokładnie dostanie i liczę, żeby to było więcej niż sześć.
Chciałabym cały sezon, no ale... co ktoś taki jak ja może zrobić...?...
Ehh...

monabezogona

Super wiadomość !!!!
Zaczęłam ten serial (całkiem przypadkiem)wczoraj po południu i tak mnie wciągnął ,że dziś rano dokończyłam 2 odcinki, które zostawiłam na później (miałam sobie dawkować przyjemność ,ale się nie udało ;) ) i jestem na bieżąco..Już jestem ciekawa co ciekawego wydarzy się w kolejnym odcinku-bo znów pojawiła się psychopatyczna Helena ;) Ach to czekanie :/
Ej!! Świetny ten serial <33 Normalnie przepadłam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones