PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=409229}

Osaczona

Acorralada
6,9 1 590
ocen
6,9 10 1 1590
Osaczona
powrót do forum serialu Osaczona

Bohaterowie

ocenił(a) serial na 4

Max-
1. rzecz kocha Diane w jej nie wierzy, rozumiem początek serialu jak Diana była oskarżona o próbowanie zabicia Montiela, ponieważ mało ją znał a jakby nie patrzeć na początku Max ufał Igniaciu i go szanował. Ale na 189 odcinku zwątpił chyba z 4 razy.
2. Dlaczego miał pretensje do Diany że niby oddała się właśnemu mężowi Diegowi, z tego co wiem była żoną Diego do jego śmierci więc nie popełniłaby tak wielkiego grzechu.
3. Ma pretensje do Diany a sam sypiał z 5 innymi kobietami :0
4.Jak kochał Diane do czemu ożenił się z Marcelą i zranił niewinną i dobrą dziewczynę, która go kochała i szanowała.
5. Zgwałcenie Diany. Co to za zemsta na niej żeby zmuszać ją to uprawiania miłości, chciałam znowu podkreślić wielką miłość do Diany.
Diana:
1. W ciągu całego serialu raz się kochała i raz zostawała zgwałcona i od razu jest w ciążu, to jednak mało realne.
2. Nie uważam że była tak nie winna jak każdy myślał. Też chciała zemsty a jednak to raczej nie dodaje jej dobre charakteru.
Fedora:
1.Rozumiem, zemste na Oktavii ale nie rozumiem co były winni Max i Larry i czmu nie pozwalała kochać ich swoim córką.
Diego:
1. Śmierć Diego to była totalna masakra, raczej mnie ta scena rozśmieszyła niż zasmuciła Od kiedy kiedy pożerał w całość ludzi. Czułam, jakby był to remake filmu "Szczęki".
5.Larry i Kike
Pilar=Larry i Kike
Gabi=Larry i Kike
Sharon=Larry i Kike
co to jest?
Rozumiem, że to serial ale kurde więcej relizmu.
Daje 4/10 bo to momentu dowiedzenia się przez Gabi i Diany że Mewa jest ich matką był ciekawą telenowelą.

ocenił(a) serial na 3
Karina1993

Co do Maxa zgadzam się jak najbardziej. Potraktował Dianę w najgorszy możliwy sposób. Ogólnie ten serial był wyjątkowo mocno przemalowany. Niby w prawie każdej telenoweli wszystko jest idealne (piękne kobiety, przystojni mężczyźni), ale jednak twórcy moim zdaniem ciut przesadzili.

ocenił(a) serial na 3
Karina1993

O albo Diego był genialny. W niedługim czasie z kochającego, opiekuńczego mężczyzny stał się mordercą pragnący zemsty. Serial pełen absurdów

ocenił(a) serial na 4
evawei

Diego jest fajny jak go bardziej lubię jako złego bohatera. Może ten aktor ma taką urodę :D

ocenił(a) serial na 3
Karina1993

Mnie to po prostu śmieszy. Tyle lat kochał Dianę, a tu nagle z zemsty, że wolała innego chciał ją zastrzelić, ale twórcom chyba o to chodziło. Dzięki temu jest o czym gadać ;)

ocenił(a) serial na 4
evawei

Wiesz z jednej strony nie ma mu się niczego dziwić. Jakby nie patrzeć poślubił Diane mimo tego, że była w ciąży z innym i z jego największym wrogiem. W sumie dla mnie ta cała Diana jest śmieszna i nie wiem czemu tak każdy w niej się kochał, ładna dziewucha ale były ładniejsze w tym serialu. A poza tym sama sobie winna, że Diego chciał ją zabić, po jakiego wała z nim brała ślub jak kochała Max. Po 2 co to za zemsta żeby ojciec nie znal własnego dziecka. Każdy ojciec ma prawo znać swoje dziecko chyba, że sam by nie chciał. Ta telenowela to pełna niespodzianek i taka komedia moim zdaniem. Chociaż nie powiem w czterech scenach było mi smutno:
1.Na śmierci Paoli. Byłą moją ulubioną postać w tym serialu.
2.Wtedy gdy rozmawiała z Caramelo jak dowiedziały się, że są siostra. Naprawdę była to wzruszająca scena jak dwie znienawidzone kobiety nagle jak odkryły kim są dla siebie zaczęły tak naprawdę rozmawiać jak siostry i się kochać.
3.Gdy Octavia płakała nad grobem Paoli. Można było zobaczyć jak zimna i zła kobieta, w końcu ukazała jakieś serce szkoda, że dopiero po śmierci córki.
4. Gdy Lala dowiedziała się o śmierci Diego. Tyle co tak kobieta przeżyła przez swoich synów i jeszcze śmierć jednego z nich naprawdę mogła każdego dopić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones