PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625195}

Ostatni prawdziwy mężczyzna

Last Man Standing
7,6 2 179
ocen
7,6 10 1 2179
Ostatni prawdziwy mężczyzna
powrót do forum serialu Ostatni prawdziwy mężczyzna

niestety bez Molly Ephraim w roli Mandy

MisterTornister

Po pierwszym odcinku - nowa Mandy to dramat. Fatalny recasting. Oby się poprawiła lub została zmieniona.

Venomix

gorzej

rafiq11

a moim zdaniem nie jest źle. Mandy ma być głupiutka - i taka też jest. Przyzwyczailiśmy się do tamtej aktorki, bo widzieliśmy jak się śmieje, płacze, mówi coś śmiesznego albo żenującego. Myślę że w ostatnim odcinku 7 sezonu już nie będziemy porównywać jej gry aktorskiej do tej w wykonaniu Molly Ephraim.

MisterTornister

ktoś wie czemu ją zmienili?

nati_marzenia

nikt jej nie 'zmienił'. Kiedy stacja 'ABC' zrezygnowała z dalszej produkcji serialu, aktorka zaklepała sobie nowe role. Nagle jednak okazało się że nowy sezon wyprodukuje stacja 'Fox', a Molly Ephraim już miała napięty grafik i podpisane umowy. Dlatego też znaleziono inną aktorkę.

Swoją drogą początek pierwszego odcinka 7 serii to był pewnego rodzaju 'diss' na stację 'ABC'.

MisterTornister

Wiadomo, trzeba dać szansę innym aktorom. Ale jak dla mnie smutno, że jednak jest inna aktorka grająca rolę Mandy. Mogli zmienić charakter serialu i już nie grać przed żywą publicznością a zachować oryginalnego aktora. Myślę że wtedy udało by się im dopasować grafiki.

A czy ktoś wie, dlaczego odcinki siódmego sezonu stanęły na 10 odcinku?

madziak38

11 stycznia miał premierę w amerykańskiej telewizji 11 odcinek, 12 będzie 2 lutego.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Last_Man_Standing_episodes#Season_7_(2018% E2%80%9319)

ocenił(a) serial na 9
MisterTornister

Dałam szansę nowej Mandy, uznałam, że nie będę się źle co do niej nastawiać, ale niestety - koszmar. Szkoda, naprawdę lubię ten serial :(

Daria_1896

Szczerze mówiąc, najnowszy sezon to poziom niżej. Polecam od siebie 'Home Improvement', podobny serial z Timem Allenem z lat 90'.

ocenił(a) serial na 8
MisterTornister

niestety bez tych aktorek to już nie było to samo, ostatnie 3 sezony były niby przyjemne, ale czegoś wyraźnie brakowało, gdyby serial nie miał wiernych fanów to szybko by te wznowienie anulowali

uncut

Prawdę mówiąc ostatni sezon sobie już odpuściłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones