PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809947}

Ostatni taniec

The Last Dance
8,6 38 906
ocen
8,6 10 1 38906
8,7 13
ocen krytyków
Ostatni taniec
powrót do forum serialu Ostatni taniec

Jordan i Chicago Bulls lat '90 to najlepsze co spotkało NBA w całej historii.

ocenił(a) serial na 10
tix666

Dokładnie. Magia. Szkoda, że w NBA pozmieniali przepisy obronne na tak lajtowe i od dawna koszykówka to tylko ofensywa i zero obrony. Tamta NBA z równowagą ofensywy i defensywy była dużo lepsza. I gwizdali kroki, a nie puszczali jak teraz :) Bulls 1991-1993 z Jordanem, Pippenem i Grantem lubiłem, ale Bulls 1996-1998 jeszcze bardziej, gdy dołączył do nich Rodman.

returner

Tak jest! Warto dla porownania - jak zmienila sie gra - spojrzec na statystyki, ciekawe jest porownanie rzutow Hardena do Jordana: https://www.espn.com/nba/story/_/id/29035071/why-michael-jordan-scoring-prowess- touched Jordan mistrz middle range'u - teraz to juz tylko historia :/

ocenił(a) serial na 10
tix666

Nie tylko Ty :) Czekam aż Netflix wypuści całość żeby obejrzeć w jeden wieczór

ocenił(a) serial na 10
scarecrow_5

Całość 10 odcinków niestety dopiero 17/18 maja, ale i tak przyspieszyli premierę tego serialowego dokumentu o dwa miesiące. Poczekam na 10 odcinków i obejrzę wszystko ciągiem. Jordan dla koszykówki NBA jest tym kim Bolt dla lekkiej-atletyki czy Phelps  dla pływania. Zdecydowanym nr 1 w historii dyscypliny. Nigdy później żadna drużyna, ani zawodnik takiego wrażenia na mnie nie zrobił jak Jordan w latach 1988-1998.

returner

Otoz to

ocenił(a) serial na 8
tix666

Ja bym obejrzał teraz o Kobe albo Jamesie aż dziwne że netflix nie wypuścił dokumentu o Kobe patrząc na cały szum medialny wokół jego śmierci

marcin_lendzion

no tak, bo dokumenty się robi od tak, pstryknięciem palcem

marcin_lendzion

A jest jakiś szum?

tix666

Dla fanów Koszykówki na pewno nie lada radość taki serial. Mnie nie jara NBA, ale pewnie wskoczy wysoko do TOP100 Seriali z taką oceną no i jak jeszcze więcej głosów dojdzie. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones