Nie mam co do tego wątpliwości, super scenariusz, dobre wykonanie. Nie było znęcania się nad widzem różnymi ekstremami w finale, jest fajne otwarcie na drugi sezon, który ma powstać, oby twórcy nie odeszli gdzieś do dużej stacji, bo posucha w dobrych nowych serialach ogromna, szczególnie Netfix zamienia się w...