PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329477}

Ouran High School Host Club

Ouran Koukou Host Club
7,7 5 319
ocen
7,7 10 1 5319
Ouran High School Host Club
powrót do forum serialu Ouran High School Host Club

Latające płatki kwiatów, wszechobecny róż, załzawione oczęta, flirty i dziewczyna otoczona przez szóstkę przystojniaków - brzmi strasznie słodko i banalnie. I chociaż wszystko to można znaleźć W "Ouranie...", widz natychmiast orientuje się, że żadna z tych rzeczy nie jest potraktowana serio. Serial jest jedną wielką, bardzo zabawną, parodią wspomnanych klimatów. Główna bohaterka nie mdleje na widok kolegów z klubu host, co więcej, niejeden raz sprowadza ich na ziemię - temperuje zwłaszcza wyolbrzymiającego sprawy i zachwycającego się byle czym Tamakiego. Stosunki panujące pomiędzy bohaterami są podłożem mnóstwa emocji i prześmiesznych sytuacji. Bo kto nie wybuchnie śmiechem, widząc załamującego się raz po raz Króla, nie rozczuli na widok słodkich minek Honey-senpaia, nie przestraszy diabelskiego spojrzenia sennego Kyouyi czy nie odczuje sympatii dla szczwanych podchodów bliźniaków? Z pewnością nikt :)

Seria liczy sobie dwadzieścia sześć odcinków. Każdy z nich opowiada osobną historię.

Jeśli ktoś szuka relaksującego, śmiesznego, ładnie narysowanego anime, polecam "Ouran..." - przednia zabawa gwarantowana :)

Arcari

Zgadzam się całkowicie, ja sama długo się zastanawiałam, czy to anime obejrzeć, bo wydawało mi się, że będzie to jakieś romansidło dla nastolatek. Całe szczęście, że jednak wysokie oceny mnie przekonały. Seria jest czasami zabójczo zabawna, postaci świetne, każda z dobrze zarysowaną osobowością(a Tamaki to jedna z najśmieszniejszych postaci w historii anime), kreska w sumie ładna, choć jakoś bardzo nie zachwyca. Jak ktoś ma ochotę się pośmiać, to zdecydowanie powinien sięgnąć po to anime. To doskonała parodia, ale jak na parodię niegłupia i czasem całkiem poważna.

Arcari

hmmm nie mam nic więcej do dodania, moi poprzednicy/czki ujęli to najlepiej, jedyne co to -GORĄCO POLECAM! płakałam ze śmiechu, to anime jest świetnym sposobem by odreagować się po ciężkim dniu.

ocenił(a) serial na 10
mgkwt

Też się zgadzam ;) Boskie anime, gdyby nie szkoła to bym chyba nie odchodziła od komputera.
A jeżeli ktoś już skończył oglądanie to polecam przeczytanie mangi, akcja jest już dalej niż ostatni odc anime. I dużo się dzieje ^^ Niestety jest tylko po angielsku, ale z moją średnią znajomością daję sobie radę ;]

ocenił(a) serial na 8
Arcari

Kiedyś poważnie gardziłam tym anime. Wyzywałam mangę od najgorszych. I pewnego dnia obejrzałam pierwszy odcinek z nastawieniem "A co mi tam, uśmieję się". A teraz? Teraz właśnie ładują mi się cztery inne odcinki :3

ocenił(a) serial na 10
Arcari

Popieram, absolutnie popieram.

ocenił(a) serial na 6
Shenda

Bardzo przyjemne anime. :) Nie znam się na tym gatunku, ale po prostu nie mogłam ze zrozpaczonych min Króla widzącego Haruhi z innymi chłopakami, Haruhi mówiącej "rich bastards!" i zachwytów tych wszystkich pustych lalek. :P Mimika bohaterów była świetna. Zakończenie zbyt melodramatyczne i wydziwione, ale seria raczej na plus!

Arcari

Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z założycielką tematu. Nie pamiętam już dlaczego sięgnęłam po ten tytuł, z reguły omijam tego typu pozycje z daleka (ta - oceniona po przysłowiowej okładce - wydawała mi się być kolejnym shoujo, których fanką nie jestem). Całe szczęście, że z jakichś powodów zmieniłam zdanie, bo Ouran bardzo pozytywnie mnie zaskoczył (mało powiedziane) i w efekcie stał się jedną z moich ulubionych serii (do tej pory uśmiecham się na wspomnienie sceny z "commoner's coffee";) )

ocenił(a) serial na 10
Arcari

Racja, racja. Cieszę się, że kryje się tam wiele mądrości. Przyznam, że cieszyłabym się, gdybyśmy na polskim przerabiali niektóre anime.

Vikanda

Świetne!!! A ostatni odcinek jest jak wisienka na torcie!!! Cudo!!! Brakowało tylko pocałunku Tama-chan i Haru-chan :).

Ps. Ouran już jakiś czas temu poleciła mi koleżanka, ale dopiero niedawno po nie sięgnęłam i nie żałuje!!! Gorąco polecam !!!

użytkownik usunięty
Arcari

Zupełnie się nie zgadzam. Jak dla mnie anime strasznie słabe. Średnia kreska, wszystko różowe - wizualnie strasznie słodkie. Postacie średnio ciekawe. Może dostarczyło trochę rozrywki, ale po paru odcinkach już było tak nudne, że nie dało się dalej oglądać i jeszcze jakiś dziwny wątek z tymi braćmi... Nie rozumiem, ta ich więź to wyglądała jak gejowski romans, a nie braterskie uczucie. Ogólnie bardzo nudne i bez akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones