PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=329477}

Ouran High School Host Club

Ouran Koukou Host Club
7,7 5 319
ocen
7,7 10 1 5319
Ouran High School Host Club
powrót do forum serialu Ouran High School Host Club

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Wiadome jest, że manga ma swój ciąg dalszy (nie wiem jaki, jeszcze nie czytałam), więc jak to będzie z anime? Właśnie skończyłam oglądać pierwszą serię i czuję ogromny niedosyt!
W internecie chodzą różne wieści, nigdy z oficjalnych źródeł, ale może Wy coś wiecie? Może coś słyszeliście? Cokolwiek? :)

ocenił(a) serial na 9
Gred_and_Forge

Mnie z kolei ciekawi, czy cała manga jest dostępna po polsku?

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Manga jeszcze nie jest całkowicie dostępna po polsku, ale seria dobiega końca i niedługo będzie ^^ Najprawdopodobniej zakończy się w tym roku i to może w okolicach wakacji

ocenił(a) serial na 8
Gred_and_Forge

Nie szczerze w to wątpię.... Mana jest dłuższa, ale z tego co wiem kończy się bardzo podobnie.... Po prostu reżyser ominął wiele wątków, no bo jakie korzyści były by z mangi gdyby było kropka w kropkę jak mana ?? Jednak obstawiam że 95% nie będzie 2 sezonu, no chyba że zrobi się głośno o serii i postanowią zrobić filery o.O

ocenił(a) serial na 10
Gred_and_Forge

Zgadza się, skończyłam oglądać dosłownie przed momentem. Świetna komedia, najlepsza ze wszystkich, jakie oglądałam (choć nie było ich dużo), a w dodatku shoujo, więc nie sądziłam, że będę taka zachwycona. Teraz jak zwykle zacznę pewnie tydzień oglądania najróżniejszych obrazków i rozmyślaniu nad swoim żywotem (normalne, jak zwykle)... Następnie oczywiście uparcie poszukam informacji o drugim sezonie (dlaczego tak mam?!) i zrozumiem, że czas włączyć kolejne anime z kolejną nadzieją na zachwyt. (^w^) Wow, pierwszy raz wywaliłam na wierzch swoje myśli. Nie jestem psychnięta, to taki moment, którego uniknąć nie mogę, po prostu...

ocenił(a) serial na 9
Vikanda

Oj tam, opisałaś życie większości otaku ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones