PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721922}

Outcast: Opętanie

Outcast
6,7 5 511
ocen
6,7 10 1 5511
6,5 2
oceny krytyków
Outcast: Opętanie
powrót do forum serialu Outcast: Opętanie

Czyta ktos z was komiks? Jak wam sie podoba serial i co myślicie o zmianach? Zmiany sa dosyc duże i ciekawe jak to wyjdzie na dłuższą metę zwłaszcza gdy komiks jest także świeży. Bardzo możliwe ze będą mocno przedłużać serial aby nie wyprzedzić oryginału. Czekam na odpowiedzi czytających komiks i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
marcus_fenix

Ja przeczytałem pierwszy tom (numery #1-6) i jak dla mnie, to pierwsze odcinki serialu były bardzo wierną adaptacją komiksu. Były jakieś drobne różnice to tu, to tam, ale nic wielkiego. W serialu poszczególne sceny są nieco dłuższe, bardziej rozbudowane i jest więcej dialogu. Zostały też dodane zupełnie nowe sceny, jednak nie wydaje mi się, żeby zmieniały one wymowę komiksu. Może jak będę czytał dalej, to natrafię na więcej różnic. Czytam po polsku. W sprzedaży jest już drugi tom, który postaram się jak najszybciej sobie kupić. Co do serialu to obejrzałem tylko pierwszy sezon na nocnym maratonie zorganizowanym w ramach Warsaw Comic-Conu. Początkowe epizody bardzo mnie wciągnęły, naprawdę rewelacja, ale później było nieco gorzej. Dlatego na razie nie skusiłem się jeszcze na drugi sezon. Trzeciego podobno ma już nie być, dlatego tym bardziej skupię się na komiksie, który cały czas się ukazuje w USA, więc na pewno będzie co czytać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones