serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Outcast: Opętanie

Outcast
2016 - 2017
1 godz.
6,7 5 493
oceny
6,7 10 1 5493
Młody mężczyzna i pastor starają się odpędzić złe moce zagrażające ich światu. więcej mniej
Outcast: Opętanie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Outcast: Opętanie
Zwiastun nr 2 (polski) 1:30
Outcast: Opętanie
Spot nr 1 (polski) 0:30
Outcast: Opętanie
Zwiastun nr 1 1:00
nr 2 (polski) 2016-05-20T15:54:51 https://fwcdn.pl/webv/93/47/39347/snap1.39347.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/122/721922/20160517_outcast_cinemax_promo.vp9.1080p.webm

Serial "Outcast", oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i Paula Azaceta, przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle'a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to,Serial "Outcast", oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i Paula Azaceta, przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle'a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to, w jaki sposób odzyskać normalne życie, którego nigdy nie zaznał. Jednak to, co odkryje może zmienić los nie tylko jego, ale całego świata – na zawsze. W roli Kyle'a, człowieka poszukującego odpowiedzi i odkupienia, który celowo odsuwa się od bliskich sobie osób, obawiając się, że ich skrzywdzi, zobaczymy Patricka Fugita. Philip Glenister wystąpi jako wielebny Anderson, duszpasterz z Wirginii Zachodniej, który wierzy, iż jest żołnierzem w świętej wojnie Boga przeciwko siłom zła na Ziemi. A jako były pijak i hazardzista, nie wierzy, że wolą Boga jest, żeby ludzie zajmowali się nieistotnymi sprawami. Gabriel Bateman gra Joshuę Austina, ośmiolatka, który mieszka w drugim końcu miasteczka. Ku przerażeniu jego rodziny, chłopiec wydaje się opętany przez demony, ale w tym opętaniu jest coś bardzo innego, coś powiązanego z Kylem Barnesem.

na podstawie
Robert Kirkman (komiks) /
studio
Circle of Confusion / Fox International Channels
tytuł oryg.
Outcast
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Rock Hill, York i Chester (Karolina Południowa, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych