Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 1:30
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Outcast

2016-2017 1 godz.
6,8 5 368
ocen
6,8 10 1 5368
6 012
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"721922","linkUrl":"/serial/Outcast%3A+Op%C4%99tanie-2016-721922","alt":"Outcast: Opętanie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/19/22/721922/7785735.2.jpg"}
Młody mężczyzna i pastor starają się odpędzić złe moce zagrażające ich światu.
{"seasons":[2,1]}
20
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Outcast%3A+Op%C4%99tanie-2016-721922/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/721922","link":"/serial/Outcast%3A+Op%C4%99tanie-2016-721922/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/721922","link":"/serial/Outcast%3A+Op%C4%99tanie-2016-721922/episode/ranking"}}
Outcast: Opętanie
Zwiastun nr 2 (polski) 1:30
Outcast: Opętanie
Zwiastun nr 1 1:00
Outcast: Opętanie
Spot nr 1 (polski) 0:30
Outcast: Opętanie - Zwiastun Nr 2 (polski) Outcast: Opętanie - Zwiastun Nr 2 (polski)
[]

Serial "Outcast", oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i Paula Azaceta, przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle'a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to,Serial "Outcast", oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana i Paula Azaceta, przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle'a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami, Kyle wyrusza w podróż, by znaleźć odpowiedzi na to, w jaki sposób odzyskać normalne życie, którego nigdy nie zaznał. Jednak to, co odkryje może zmienić los nie tylko jego, ale całego świata – na zawsze. W roli Kyle'a, człowieka poszukującego odpowiedzi i odkupienia, który celowo odsuwa się od bliskich sobie osób, obawiając się, że ich skrzywdzi, zobaczymy Patricka Fugita. Philip Glenister wystąpi jako wielebny Anderson, duszpasterz z Wirginii Zachodniej, który wierzy, iż jest żołnierzem w świętej wojnie Boga przeciwko siłom zła na Ziemi. A jako były pijak i hazardzista, nie wierzy, że wolą Boga jest, żeby ludzie zajmowali się nieistotnymi sprawami. Gabriel Bateman gra Joshuę Austina, ośmiolatka, który mieszka w drugim końcu miasteczka. Ku przerażeniu jego rodziny, chłopiec wydaje się opętany przez demony, ale w tym opętaniu jest coś bardzo innego, coś powiązanego z Kylem Barnesem.

na podstawie
Robert Kirkman "Outcast" (komiks) / Paul Azaceta "Outcast" (komiks)
studio
Circle of Confusion / Fox International Channels
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Rock Hill, York i Chester (Karolina Południowa, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Z każdym odcinkiem coraz gorzej...

  adamus47 ocenił(a) serial na

  Serial ostro pikuje w dól...

 • Bardzo dobry pilot.

  Kierokat ocenił(a) serial na

  Odcinek wciągnął mnie od pierwszych minut, dawno nie widziałem tematu opętania w dobrym wydaniu. A w serialu to chyba nigdy. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

 • Skąd ta ocena?

  pimpek_4 ocenił(a) serial na

  Pierwszy odcinek nudny i przewidywalny. Bohaterowie nijacy i irytujący. I te ich "rozterki moralne" przewałkowane już na milion sposobów w innych serialach. Oczywiście nie mogło się również obyć bez "wielkiego zła, którego nadejścia nic nie powstrzyma". Dajcie spokój.

 • Opis hmmmmmmmmmmmm

  DZASTII ocenił(a) serial na

  Po pierwsze to nie nastolatek, a po drugie to jego matka była opętana nie on.

 • Finał sezonu

  Adasko94 ocenił(a) serial na

  Ostatni odcinek 1 sezonu oceniam bardzo dobrze, wiemy już troche wiecej ale dalej wiemy za mało, kim oni sa po co przychodza i czego chca te demony... Podoba mi sie watek z Amber i ta koncowka sezonu. Bardzo ciekawi mnie co bedzie dalej i co za moc ma Kyle i Amber.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.