PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 524
oceny
8,0 10 1 48524
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

szykuje się kawał dobrej roboty, czekam na pierwsze recenzje po dzisiejszej premierze.

kostek_13

Dołączam się do poprzednika ... niech ktoś napisze recenzje. Nie mam HBO niestety, a z wielką chęcią bym obejrzał. Mam nadziej że ktoś wrzuci ten serial na jakiś serwer aby poratować ludzi nie posiadających HBO.

kostek_13

Już jest 1 odc. w sieci :)) pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
kostek_13

W recenzjach dobry nie jestem.

Przyznam jednak że mi się pierwszy odcinek spodobał :) Uwielbiam klimaty II wojny światowej i Kompania braci jest dla mnie czymś wyjątkowym. Pacyfik mimo iż trochę odbiega od tego co ukazano nam poprzednio trzyma wysoki poziom. W pierwszym odcinku nie zaprezentowano nam szkolenia tak jak było to w "Curahee". Tutaj od razu rzucono nas na front i od razu do akcji. Momentami odcinek przypomninał "Cieńką czerwoną linię". Bohaterowie łazili po wyspie i gadali. Akcja w odcinku była i nie jestem zawiedzony. Bardzo fajnie że twórcy ukazali "złych" Japończyków i "złych" Marines.
Mam nadzieję że pierwszy odcinek to tylko początek i dalej serial będzie trzymał wysoki poziom.
Odemnie "Part 1" ma mocne 9.

I nie piszcie że "Kompania Braci" była lepsza itepe itede... To są 2 różne seriale. Gdyby pokazano nam to jako kopię KB to serial znudziłby się po 15 minutach.


Pozdrawiam

kostek_13

Dzięki. Serial pewnie się rozkręci, przecież nie mogą przez cały czas pokazywać tylko walki. Na początku trzeba poznać i polubić lub nie bohaterów ;) Porównywanie z KB barci jednak jest nieuniknione, chociażby ze względu na twórców i HBO, które robi dobre mini i maxi serie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones