PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 532
oceny
8,0 10 1 48532
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

OBY NIE OKAZAL SIE TAKĄ KICHĄ JAK KOMPANIA BRACI,CO TO NIEMCY MIELI JEDEN CZOLG,CIAGLE SIE PODDAWALI,ALBO GINELI,A AMERYKANKI,POKAZALY ZE SA NIBY SUPER WOJSKIEM(KTÓRE UCIEKALO Z WIETNAMU)

ocenił(a) serial na 8
HENRYK0072

yyyyyyy aha.... No cóż Henryku, zaskoczyłeś mnie swą jakże to ogromną wiedzą na temat historii...








Skończyłeś już szkołę podstawową?

ocenił(a) serial na 10
HENRYK0072

To samo pytanie mam do ciebie co ZawaL !!wprawdzie odpowiedz jest prosta : "NIE". Szkoda gadać!

HENRYK0072

Jak się oglądało jeden czy dwa odcinki to się nie dziwie. Oglądałeś odcinek Replacements tam niemcy akurat ich zjechali. Albo The Breaking Point lub Bastogne

HENRYK0072

Oj chyba się zawiedziesz bo jak zapowiadają to na pewno będzie to taka sama kicha jak KOMPANIA BRACI
A jak dla mnie to ta kicha jest jednym z najlepszych filmów wojennych

HENRYK0072

Hehehehe, widać dla niego wyrocznią jest Rambo tudzież inne bajeczki. Henryku..polecamy chociaż trochę poczytać o historii II Wojny Światowej i spędzać mniej czasu przy Call of duty..

ocenił(a) serial na 10
HENRYK0072

Jak zobaczyłem ten post to aż się zagotowałem, chciałem napisać kilka słów które sprowadzą cię do parteru, ale widzę że chłopaki już się tobą zajęli. Dobre pociśniecie xD A co do filmu to mam nadzieję że będzie na poziomie kompanii braci, wystarczy zajrzeć do galerii ;)

ocenił(a) serial na 9
HENRYK0072

Oby był na poziomie kompanii braci bo często wracam do tego serialu i za każdym razem jest równie dobry.

ocenił(a) serial na 9
sour13

http://www.youtube.com/watch?v=B0POWk_LO9A Najnowszy zwiastun... chyba nic nie trzeba dodawać

lipton101

Dokładnie, nic nie trzeba dodawać. Tak wybiegając w przyszłość to ciekawy jestem kiedy pojawi się na dvd/bluray. Trochę sobie zapewne poczekamy, pytanie tylko ile.

HENRYK0072

nooo szkoda że nie pokazali polaczków z widłami którzy bronili warszawy :D:D hahahahaah tylko ciągle ty amerykanów musisz oglądać :D co nie :) wiem wiem chciałbyś zobaczyć swoich rodaków jako nie pokonani męczennicy narodu :D zwałbym ich nawet wybawicielami :D no cóż polacy to za ciemny i głupi naród żeby taki kasowy hit nakrecic nawet jeśli mieliby full szmalu i masę możliwości to nie nakręciliby bo są na to za głupi :):):)


PS: jeszcze nie całe 1.5mc do kolejnego hitu! :)

ocenił(a) serial na 7
kris_020

kris, właśnie zrównałeś się poziomem z autorem tego wątku. Gratuluję.

Machabeusz

Dokładnie, jego wypowiedź jest na poziomie rynsztoku.

Machabeusz

Polacy ( nazwy narodowosci pisze sie z duzej literow ) bronili Warszawe widlami ? gdzie ? kiedy ? moze ty jestes ciemny i nie obrazaj Polakow a co do zalozyciela tematu - czy ci to sie podoba to Amerykanie wyzwolili ( do spoly z paroma innymi narodami ) pol Europy, Kompania Braci to jeden z najlepszych produkcji wojennych ( dla mnie osobiscie najlepsza )

monsieur_dawid

bede....bede....

HENRYK0072

Mam nadzieje że ten serial będzie także na poziomie Kompanii Braci

Ps kolega który rozpoczął ten wątek to urodzony rambo dlatego postarajmy się zrozumieć jego próby myślenia :)
Próbuj myśleć, próbuj - w końcu się uda :)

ocenił(a) serial na 10
HENRYK0072

HENRYK0072-Jesteś debilem Pozdrawiam /

ocenił(a) serial na 10
DubixPZN

Popieram, i również pozdrawiam XD "ZA KRÓTKI"

ocenił(a) serial na 8
HENRYK0072

Ty,heniek,jak uważasz "Kompanię Braci"za kichę to wypier....j oceniać gry komputerowe.Po co się w ogóle wychylasz z takimi stwierdzeniami?Niejeden tutaj przełożył by cię przez kolano i wlepił pasem po dupie...debilu.

GrimReaper76

Wpadł dzieciak na forum, capslocka nie wyłączył, pewnie nie umiał...
Napisał głupi post, jak to dziecko w jego wieku (12 lat max)a wy ten wątek
rozciągacie ? Czy nie widzicie różnicy pomiędzy normalną dyskusją, a tzw.
karmieniem trolla ? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones