PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 357
ocen
8,0 10 1 48357
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

... to trzeba będzie obejrzeć. Tylko, że Polsat jeszcze milion razy powtórzy Kevin Sam w Domu, nim to będzie dostępne...

squeeze2

to to polsat będzie emitował?

Phoebe123

Tego nie napisałem, tylko taki przykład mi do głowy przyszedł do głowy, jak to w Polsce "dba" się o widza...

ocenił(a) serial na 7
squeeze2

Tylko to nie będzie serialik dla nastolatek, tylko film o krwawej rzeźni na Pacyfiku w trakcie II wojny światowej. Wasza "gwiazda" zagra pewnie dziewusię uwieszoną na szyi jakiegoś żołnierza lub sanitariuszkę składającą flaki jakiegoś marine. Jeśli chce wiedzieć co to będzie za film to obejrzyjcie sobie odcinek Kompanii Braci. Leci nawet dziś na Universal Channel.

Co do samego serialu to w pierwszej kolejności pojawi się on na 100% na HBO.

Biggerman

Co to jest "marine"? Znam Marines, ale "marine", nie. A co do naszej "gwiazdeczki", to co, zazdrocha, że ona osiągnęła jakiś sukces, a ty nie?

ocenił(a) serial na 7
squeeze2

Spodziewałem się. Argumentacja godna jak się domyślam twego niezbyt zaawansowanego wieku. Jeśli taką "karierę" nazywasz sukcesem niech Ci będzie. Jeszcze jedno poducz się trochę jeśli chcesz kogoś poprawiać.
http://www.dict.pl/dict?word=marine&words=&lang=PL

Biggerman

Chodzi ci o słowo "zazdrocha"? Niech ci będzie- praw. zazdrość. No, pewnie ty uważasz, że sukces odniosła Doda, bo 38 mln osób ją zna, to żal mi ciebie. No tak, przecież jeżeli się nie lubi Cariby Heine, to zaraz trzeba mówić, że nie odniosła sukcesu, choć widać coś zupełnie innego, ja nie obrażam Arki Noego-twojego ulubionego zespołu. Cariba sukces odniosła, czy się to komu podoba, czy nie. Nie zaprzeczaj.

ocenił(a) serial na 7
squeeze2

Po pierwsze Dodę zna parę milionów osób więcej widziałem jej wielkie plakaty reklamowe na Węgrzech , a na pewno były też one w Czechach i Słowacji. Po drugie jeśli nie wiesz czego słucham to mnie nie obrażaj jakimiś Arkami. Po trzecie jeśli umiesz czytać to wiesz, że nie chodziło mi o słowo zazdrocha. Na koniec - po czwarte to jest forum filmu The Pacific a nie jakiejś Cariby, której "twórczości" nawet nie znam a o lubieniu czy nie lubieniu się wcale nie wypowiadałem.

Biggerman

Nie znasz, bo jesteś starym, zakompleksionym dziadem, który próbuje zaistnieć w Internecie. I, proszę, pokaż gdzie zrobiłem błąd.

ocenił(a) serial na 7
squeeze2

Dziękuję jak ktoś starszy to od razu dziad. Dziękuję jeszcze raz. Mam Universal channel to nie stać mnie na cyfrowy polsat. Następna świetna argumentacja. Napisałem Ci przecież w linku o co chodziło. Widać, że jednak masz problemy z czytaniem.
Ps.Skończ już bo kompleksy to widać raczej ty jakieś masz.

Biggerman

Fakt,jeden. Jak ktoś obraża H2O, aktorki i aktorów tam grających, albo kogoś innego z załogi, to od razu ich bronię. A co do linku to... nie otwierałem go. I o tym "dziadzie" to było przypuszczenie tylko, za które przepraszam, jeśli cię uraziło. Tak już mam jak ktoś obraża Caribę.

Biggerman

No cóż ja spotkałem się z przykładem "marines". I co zlinczujesz mnie za to?

Biggerman

P.S. Nie znasz jej twórczości, bo na Cyfrowy Polsat cię nie stać.

squeeze2

oj no nie przesadzaj, cariba tak umie grać, jak jej jedenastoletnie fanki...

Phoebe123

No, jasne, ty grasz lepiej, tylko jakoś tego nie widać. Przecież "gwiazdy" z Hannah Montana i High School Musical, są lepsze (chyba w rozsyłaniu swoich nagich fotek...). Oj, twoja niczym nieuzasadniona nienawiść do H2O, zaślepiła Cię całkowicie. Cariba nie jest dobrą aktorką? Stwierdzenie mądre, że hej... Idę po raz 3 przeczytać sagę wiedźmińską, bo normalnie nie zdzierżę i przypieprzę w ten pusty łeb, aż zadudni.

Phoebe123

Poza tym twoja krytyka skierowana pod adresem Cariby, to nic innego, jak chorobliwa, obłędna wręcz, zazdrość, że jej się w życiu czegoś dokonać udało (mimo młodego wieku), a tobie nie (u ciebie ten stan trwał będzie niewzruszony po kres twych dni).

ocenił(a) serial na 7
squeeze2

Polska jest biedniejsza o takiej Japonii..... widać, że wiedza tylko i wyłącznie z lekcji geografii. Muszę Cię zmartwić, to za mało, żeby się wypowiadać na takie tematy. A do wszystkich tutaj apeluje: skończmy to. Z idiotą się nie dyskutuje bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem. Pozdrawiam.

bartttek

A co, Polska jest bogatsza? PKB Japonii wynosi, w czasach kryzysu, 4494,7 mld USD, na osobę: 35 200 USD. W Polsce wynosi 525,7 mld. USD, a na osobę 13799, co jest dziwne, bo w Austrii PKB to tylko 311,9 mld, ale na osobę: 37 511,5. Polska-kraj złodziei...

squeeze2

kto to kurwa jest ta Cjełba Heinz? :)


za krótki <br/>

loc_dog

O, widzę kultura wypowiedzi na wyższym poziomie nawet od mojej. A o znakach interpunkcyjnych nawet wspominać mi się nie chce.

squeeze2

każda wypowiedź na tym forum stoi na wyższym poziomie niż Twoja :)

loc_dog

To twoje zdanie-niestety masz prawo do takowego.

squeeze2

Ma prawo do takowego, bo jak już ktoś wspomniał Polacy o to walczyli. Ah nie mogłam się powstrzymać.
Skoro chcesz być Amerykaninem, to droga wolna. Nikt Cię tu w Polsce nie trzyma. Wyjedz sobie do tych Stanów, skoro tak bardzo tego pragniesz. Język znasz na perfect na pewno, więc sobie poradzisz. Pozdrawiam :)

_Jessie_

Nie, nie znam na perfect. Ale by tam żyć, wcale nie trzeba go aż tak dobrze znać.

squeeze2

Oh rly ? Hah myślę, że jesteś w głębokim błędzie. Pójdziesz do sklepu i nie będziesz wiedział co kupujesz, pójdziesz do lekarza i nie będziesz wiedział jak powiedzieć co Ci jest, nie będziesz w stanie powiedzieć nic. Uwierz mi średnio zaawansowany to minimum.

_Jessie_

Wpisz sobie w google "Jackowo".


za krótki
za krótki

squeeze2

Aha, czyli chcesz iść na łatwiznę. No to powodzenia życzę.

_Jessie_

"luckalover", ja się zgadzam z Tobą...
Aha, czyli sam obrażasz siebie, Earl, przecież jesteś z polski! Jeśli ci to tak przeszkadza, to wyjeżdżaj do ameryki, wtedy przynajmniej polaków nie będziesz ośmieszał!

Phoebe123

Zapewniam, że jesteście samowystarczalni. Sami siebie ośmieszacie.

squeeze2

Czym się niby ośmieszamy, może nas oświecisz?

Phoebe123

Macie predyspozycje do bycia bogatym państwem, a nie jesteście. jesteście pijakami, złodziejami i nieudacznikami. Popatrz na waszych "polityków".

squeeze2

"Waszych? To ty kim w końcu jesteś?
Tak, nasz naród to zero! Za to jacyś amerykanie są najmądrzejsi!
Albo nie... Oddawajmy cześć murzynom! Przecież my jesteśmy skończeni, co nie?

Phoebe123

Hm. Jeżeli uważasz, że cywilizacja Europejska jest wielka, to żal mi ciebie. Słyszałaś o Majach, Aztekach, których twoi kochani Europejczycy wybili? Albo o Egipcjanach?

squeeze2

Aha, wiem kim byli Apacze, Komancze i reszta rdzennych Amerykanów.

squeeze2

Jeśli uważasz, że jakaś cywilizacja poj....(przepraszam już za słowo, ale normalnie on mnie z równowagi wyprowadza...!) amerykanów jest wielka, to żal mi ciebie...

Phoebe123

Amerykanie? Nie. Owszem, są największą potęgą świata, ale czy w czasach globalizacji można być wielką cywilizacją?

squeeze2

Tak, tylko jeszcze rozumu im brak... Powybijać by tych durni mogli, a nie...

Phoebe123

Durni? Czy wiesz, kto wymyślił Internet? Co to Aurora?

squeeze2

Boże, błagam, tylko nie mów, że Ameryka to mądry naród, bo zwariuję...



Phoebe123

Uważasz, że taki Anglik mógłby wymyślić, no, na przykład, takiego bombowca Northrop B-2 Spirit, czy Sea Shadow? Wątpię.

squeeze2

No ale my nie mówimy o Anglii, tyko o Ameryce! Ja i tak będę bronić swojego narodu...

Phoebe123

Swego czasu kilka razy odwiedziłem twój blog. Po Euro napisałaś, że już wiesz dlaczego wstydzisz się być Polką. Nie rozumiem więc ciebie. Ja szanuje i podziwiam tych, co zginęli pod Wizną. Śmieję się i czuję litość do tych, którzy brali udział w Powstaniu Warszawskim. Zadziwiające jest, że 7 września nie ma flag, uroczystości-ten dzień powinien napawać dumą. 1. sierpnia, jest odwrotnie, choć ten dzień dumą nas napawać nie powinien, wręcz odwrotnie. Najgorsze jest to, że bohaterzy spod Wizny i głupcy z Warszawy zginęli nadaremno. Polska ma potencjał, ale niestety, głąb głąba u władzy co cztery lata zastępuje. Macie w Polsce drugą Japonię? A może chociaż Irrrrlandię?

squeeze2

Och przestań bo to się robi żałosne ! Zamiast wypominać sam lepiej coś zrób dla kraju, jak taki mądry jesteś, jak wiesz, co powinno się zmienić to, to zrób, a nie tutaj jakieś farmazony pierdolisz, za przeproszeniem, a zachowujesz się jak byś ze 3 tomy historii Polskiej zjadł. Być może gdyby nie ten duch walki, te jak to napisałeś bezsensowne śmierci Polski nie byłoby teraz na mapie, a Ty nie mógłbyś teraz tych wszystkich głupot pisać.

_Jessie_

Mam 16 lat-niewiele mogę. A recepta na sukces Polski? Prosta: na najwyższe stanowiska obsadzać ludzi kompetentnych, a nie kolegów.

squeeze2

ale możesz sporo zrobić dla tego forum :)
po prostu zlikwiduj profil :)

użytkownik usunięty
loc_dog

Hej Earl02 pare dni temu widziałem reklamę gazetki H20 i co skusiłeś się ;) ?

Nie, człowieku o IQ numeru buta Anik.


za krótki

ocenił(a) serial na 6
squeeze2

Pare dni nie zaglądałem i idze dyskusja sie rozwinęła pod względem ilości postów ale Earl dalej trzyma sie swojego... zabronić mu tego nie można, wyśmiać owszem ^^ Ameryka, co to właściwie jest? Jak dla mnie to zlepek różnych narodów dzięki czemu była w stanie sie rozwinąć... Tak nienawidzisz polaków no to musze Cie rozczarować ale w USA sie od nich nie uwolnisz. Peace.

luckalover

Nie nienawidzę Polaków. Nienawidzę Polski, a to różnica diametralna.

ocenił(a) serial na 6
squeeze2

Nazywając polaków złodziejami i pijakami raczej miłości im nie okazujesz... chyba że te słowa nabrały jakiegoś nieznanego mi znaczenia...

luckalover

Earl tak bardzo nienawidzi polski i polaków, a za granicę chce się przeprowadzić do dzielnicy w której jest dużo polaków i gdzie będzie się posługiwał językiem polskim. Puknij się w łeb... !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones