PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 391
ocen
8,0 10 1 48391
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

Tomasson osmieszasz sie

użytkownik usunięty

przestan juz tyle gadac myslisz ze jak jakas tam gwiazdka(dobrze to ujal jeden z uzytkownikow BRAWA)zagrala w 1 serialu typu hannah sratatana to umie grac?

Proponuję zajrzeć w jej filmografię. Ma dopiero 20 lat, wszystko przed nią. A skoro ją krytykujesz, to powiedz, co osiągnąłeś ty?

squeeze2

No jeśli posiadałaby jakikolwiek cień talentu, to może dostawałaby jakieś propozycje? Na razie to widzę w jej filmografii rolę krzywo pływającej syrenki(UWAGA!!!Nie pytaj, czy ja lepiej pływam!) i kilka gościnnych...

Phoebe123

Nie zapytam. Poprosiłbym o jakiś kadr z serialu, na którym widać, że krzywo pływa. Ona sama przyznała się, że do roli syreny, musiała wynająć nauczyciela. Widać, że pan Shiff, zobaczył w niej talent, co trudne nie jest, nawet ja, laik, talent ten zobaczyłem, i dał jej czas na poduczenie się pływać. Widać osiągnęła cel postawiony przez w.w. pana Shiff'a, skoro rolę tą dostała. Jeżeli chodzi o filmy dla młodzieży, Shiff, to profesjonał, on zna się na aktorach. Czego nie można powiedzieć o James'ie Cameron'nie, i sama sobie odpowiedz dlaczego.

Phoebe123

P.S. Nie zapominaj, Phoebe, że Winslet zaczynała od reklamowania płatków zbożowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones