PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119673}

Pacyfik

The Pacific
8,0 48 524
oceny
8,0 10 1 48524
6,8 4
oceny krytyków
Pacyfik
powrót do forum serialu Pacyfik

odcinek 8

ocenił(a) serial na 10

że co?
Po oglądnięciu mam wrażenie, jakbym oglnądnąl nie ten odcinek co trzeba. Przede wszystkim "Iwo Jima", gdzie amerykancow w japomii mamy tylko 2 minuty, bez zadnych scen batalistycznych. Potem 40 minut dramaturgicznych bzdur, że Basilone teskni za wojskiem ,bla bla bla. A koncówka? Była walka i tak dalej, ale czy tylko ja mam odczucie ze te sceny byly jakos zle zmontowane/nakrecone? Bo teoretycznie to mi wygladalo jakby to amerykance z amerykancami walczyli...

3/10

telepek

odniosłem podobne wrażenie co do walki na Iwo Jimie

ocenił(a) serial na 9
telepek

Nie oglądaj.
Na pewno bliżej prawdy jest serial "Czas Honoru" z najlepszymi "gwiazdami" kina.
Polecam, tam będziesz miał swietne sceny batalistyczne, nie będzie bzdur i blablabla, będzie świetnie wszystko zmontowane i naktęcone......

ocenił(a) serial na 6
ostry119

rozumiem, że to jest twój najlepszy argument?

ocenił(a) serial na 9
telepek

Po przemyśleniu tego odcinka doszedłem do wniosku, że bardziej oddawał on dla mnie dramat bitwy i wojny w ogóle niż oddałoby to 50 samej batalistyki, rąk, nóg, mózgów na ścianie itd.

doman94

Taaa , "Czas honoru" , już widzę jak Zakościelny sam szturmuje Okinawę , a żółci dają dyla , bo wiedzą że z Kryminalnym żartów nie ma.


Mogli by go tam Jankesi faktycznie wysłać , Japońce nie musieliby seppuku robić tylko by raczej ze śmiechu poumierali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones