PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 160
ocen
7,6 10 1 45160
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

Pierwszy sezon bardzo fajny,podobał mi się nawet bardziej od skandynawskiego oryginalu. Może dla tego,że obejrzałem najpierw PL,a może dlatego że bardziej dotyczy nas Polaków :P
2 sezon ,masakra,nudny, przewlekły,polityka, nie było klimatu
ale co najważniejsze ,jak dla mnie odc 4 powinien być ostatni. poza tym co stało się w kopalni i że Skalski jest połączony nic nowego dwa odcinki nie dały.
dla Piotra podstawiają Natalie, aby rozdmuchal aferę, ukazał syf jaki się tli za kongresem, aby w miejsce kongredu wbiła się nowa partia, za sznureczki będą pociągać panowie którzy mieli nie po drodze z Kongresem
Hanus przegrał przetarg na drony,ustawiony przetarg, dostał jakąś fuchę aby się uciszył.
kolejny z CBA, i wlasciciel gazety Lejman, który dziwnym trafem wykupuje gazetę przed wyborami, w trakcie afery z Natalią

4 odcinek Lejman daje cynk Piotrowi, ten jedzie na spotkanie, kto się pojawia, ziomek z CBA, i tu wiadomo że w tym siedzi. Kto wykłada kasę,proste Hanus, któremu najbardziej zależy aby odsunąć od władzy Kongre, który go zrobił w jajo.
Lejman do pomocy, ma znajomości wśród byłych żołnierzy itp.
wszystko jasne, strzelają do Piotra,samochód się rozbija, zakończyłbym w tym momencie, zostawił widzom wątpliwośc przeżył czy nie....a i Odnowa przegrywała, po czym wygrała debate,więc można by się połapać że dzięki debacie przejmie władzę....zostawić killka wątpliwości,ale tak by było lepiej.

mam nadzieję,że 3 sezonu to już nie będzie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones