PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502112}

Pamiętniki wampirów

The Vampire Diaries
7,7 119 410
ocen
7,7 10 1 119410
Pamiętniki wampirów
powrót do forum serialu Pamiętniki wampirów

Może zabrzmi to infantylne,ale taka jest prawda.Oglądam od pierwszego odcinka,pierwszego sezonu. Ile to juz lat minęło? Ja będę miała 28, a więc naprawdę sporo. Kocham ten serial za wszystko,za ukazanie dobra i zła, miłość i nienawiść,przyjaźń,klimat,różne etapy zycia i zmiany, które przechodzili bohaterowie. Za wspaniałą kreację aktorską Iana - Damona. Jest moim numerem 1!!! Niesamowity, seksowny, genialny. Za pozostałych, w tym za naszego krewniaka Paula - Stefana. Za scenariusz, za dramaturgię,romans, tą niesamowitą aurę ze świata nadprzyrodzonych i za to, że nawet wampiry mają uczucia.

ocenił(a) serial na 8
Monica_7

Piękne podsumowanie. Też uwielbiam ten serial , i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Monica_7

A niestety niedługo koniec.

Szalona_Julka

TVD zostało przedłużono o kolejne sezon, a więc 8 na pewno będzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Monica_7

Nie martw się, wczoraj zatwierdzono 8 sezon, możesz spać spokojnie przez najbliższy rok :)

ocenił(a) serial na 8
Monica_7

też darzę serial ogromnym sentymentem bo oglądam go od wielu lat i wraz z serialem mijał kawał mojego życia a VD umilało mi jesienne wieczory.

Lunasol

Bardzo cieszę się, że serial zostanie przedłużony, dla mnie każdy odcinek, to jak wkraczanie , w ich niezwykły świat, który tak naprawdę od naszego często mało się różni, bowiem i tu i tam są te same uczucia. Dziękuję za informacje o przedłużeniu serialu. Czekam jak zawsze z niecierpliwością na kolejny odcinek.

użytkownik usunięty
Monica_7

Czy Wy trochę nie przesadzacie? W końcu to tylko serial. Zawsze można zacząć oglądać jakiś inny. Też oglądam TVD, od pierwszego sezonu jestem na bieżąco, ale bez przesady. Piszecie jakby wraz z tym serialem miało skończyć się Wasze życie. Naprawdę aż tak uzależniacie swoje życie od serialu? Tak jak Wy, jestem fanką serialu, też czekam na nowe odcinki z niecierpliwością, ale nie mam zamiaru przejmować się tym, że TVD się kończy. Byłoby nawet lepiej, bo jak to mówią, najlepiej zejść ze sceny niepokonanym. 7 sezon jest dobry, ale nie najlepszy. Jak już sięgają do "Zmierzchowej" kieszeni (wampirzyca w ciąży, serio?) to znaczy, że nie jest dobrze z ich pomysłami. 8 sezon może się więc okazać kompletną klapą zrobioną tylko dla kasy.

użytkownik usunięty

zgadzam się... kurde ok ja też lubię ten serial i od samego początku śledzę losy bohaterów. Były lepsze i gorsze odcinki ale z tego co tu piszecie wychodzi na to, że będziemy mieć liczne zgony gdy serial zakończy swe istnienie ?? zawsze można skoczyć do książki choć bardzo różni się od serialu albo znaleźć inny serial jak pisze Katherrine
Zazwyczaj nic co trwa tak długo nie trzyma poziomu.

ocenił(a) serial na 5
Monica_7

No ja niestety uważam że serial był świetny tylko w pierwszych 3 sezonach, no może jeszcze 4 podciągnę. Niestety Niepokalane poczęcie w łonie martwej co by nie było wampirzycy to juz było za wiele. Oglądałam z przyzwyczajenia natomiast po odcinku z tym jakimś baby party który był żenujący do kwadratu zaprzestałam.........................................niestety to juz nie są pamietniki vampirów tylko moda na sukces. To co jest teraz nie wiele ma wspólnego z Pamiętnikami Vaampirów.


Jedyny serial o którym mogłabym napisac to co ty o Vampirach to Supernatural mam nadzieje ze będzie sezon 12 bo po nieco przynudzającym 6 sezonie nabrali forymy w sezonie 10 to już przeszli samych siebie robiąc jeden z najlepszych sezonów i nadal trzymają poziom.


Monica_7

zachecilas mnie do ogladania

ocenił(a) serial na 10
Monica_7

Przyznam się , że to ja założyłam ten temat, tak, mój dawny login Monica_7 Mój ukochany serial , na zawsze

ocenił(a) serial na 10
Love_22

A ja skonczylam oglądać i jestem zakochana w tym serialu

ocenił(a) serial na 10
aguska85

I super :) bo w tym serialu idzie się zakochać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones