Odtwórz Zwiastun nr 1 (pierwszy sezon) 1:52
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2011-2012 43 min.
7,1 2 749
ocen
7,1 10 1 2749
2 842
chce zobaczyć
{"id":"616831","linkUrl":"/serial/Pan+Am-2011-616831","alt":"Pan Am","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/68/31/616831/7507447.2.jpg"}
Czwórka stewardess próbuje pogodzić życie zawodowe z prywatnym.
{"seasons":[1]}
14
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/616831","link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/616831","link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/episode/ranking"}}
Pan Am
Zwiastun nr 1 (pierwszy sezon) 1:52
Pan Am - Zwiastun Nr 1 (pierwszy sezon) Pan Am - Zwiastun Nr 1 (pierwszy sezon)
[]

Dramat przenosi nas w lata 60-te XX wieku, kiedy to w powietrzu brylowały legendarne linie lotnicze Pan Am. Bohaterkami serialu są stewardessy: żądna wrażeń Maggie (Christina Ricci), Kate (Kelli Garner) stawiająca pierwsze kroki jako szpieg, jej młodsza siostra Laura (Margot Robbie), oraz Francuzka Colette (Karine Vanasse). Ich zadaniemDramat przenosi nas w lata 60-te XX wieku, kiedy to w powietrzu brylowały legendarne linie lotnicze Pan Am. Bohaterkami serialu są stewardessy: żądna wrażeń Maggie (Christina Ricci), Kate (Kelli Garner) stawiająca pierwsze kroki jako szpieg, jej młodsza siostra Laura (Margot Robbie), oraz Francuzka Colette (Karine Vanasse). Ich zadaniem jest zapewnić najwyższej klasy komfort pasażerom podczas lotu. Piękne stewardessy muszą również sprostać wielu nieoczekiwanym i trudnym wyzwaniom zarówno w powietrzu jak i na ziemi.

na podstawie
Lydia Woodward (materiały do scenariusza, historia) / Todd Ellis Kessler (materiały do scenariusza, historia)
studio
Jack Orman Productions / Out of the Blue... Entertainment / Shoe Money Productions / Więcej...
inne tytuły
Początkowo w roli kapitana Deana Lowery'ego obsadzono Jonaha Lotana, jednak, gdy powstał już odcinek pilotowy serialu, zastąpił go Mike Vogel i wszystkie sceny, w których pojawiał się Dean, nakręcono ponownie.
Logo Pan Amu, które pojawia się na początku każdego odcinka serialu nie zgadza się z tym, którego używano w owym czasie. Do roku 1971 litery w słowach "Pan Am" były bardziej rozstrzelone i nie stykały się. W roku 1971 zniknął napis i logo stanowił sam niebieski glob, natomiast w roku 1973 słowa "Pan Am" wróciły i od tego czasu litery już się ze sobą stykały.
W serialu wszyscy zwracają się do szefa Pan Amu "Juan Trippe", co jest o tyle trafne, że po ciotce - Juanicie Terry, rzeczywiście nazwano go Juan Terry Trippe. On jednak nienawidził imienia "Juan", więc wszyscy zwracali się do niego "Terry", "Terry Trippe" albo "panie Trippe", z obawy przed zwolnieniem z pracy lub przed krwawą zemstą.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • bardzo fajny klimat :))

  onlylove

  przyznaję, że lubię cofać się w czasie i filmy, seriale, które przenoszą nas w ubiegłe lata/epoki trafiają w me gusta :)) i tak też jest z tym serialem :) co prawda, jestem tylko świeżo po pilocie ale klimat panujący w odc.bardzo mi odpowiadał :) piękne kobiety, takie naprawdę wypielęgnowane - ... więcej

 • 5/10

  kinoman1985 ocenił(a) serial na

  Razem ze steweerdessy mieliśmy wsiąsc na poklad i podrózowac przezywac radość i smutki .Dla mnie ta podróż okazała się trochę mdla ,nudnawa .Też nie pomógł wątek jeden z steweerdessy która zaczyna pracowac dla rządu .Ale serial jest momentami sympatyczny 5/10

 • strasznie naiwny ...ale

  Robson_Elymus ocenił(a) serial na

  całkiem miło się ogląda

  1
  • wiecie coś o drugim sezonie? 

   dariusz0105 ocenił(a) serial na

   Pierwszy super!! oby kolejny był choc tak samo dobry :)

  • Gdzie ten serial można oglądać ?

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.