SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Pan Am

2011 - 2012
43 min.
7,2 2 955
ocen
7,2 10 1 2955
3 011
chce zobaczyć
{"id":"616831","linkUrl":"/serial/Pan+Am-2011-616831","alt":"Pan Am","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/31/616831/7507447.2.jpg"}
Czwórka stewardess próbuje pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Więcej Mniej
{"seasons":[1]}
14
Pan Am zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

{"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/616831","link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/616831","link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/episode/ranking"},"newestEpisodes":{"link":"/serial/Pan+Am-2011-616831/season/--seasonNumber--"}}
{"linkA":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"#unkown-link--stayAtHomePage--?ref=promo_stayAtHomeB"}

Rok 1963. II wojna światowa to już historia, podobnie jak konflikt w Korei. Zaczyna się zupełnie nowa, zimna wojna. Świat stoi na progu rewolucji kulturalnej, wielkie zmiany wiszą w powietrzu. Serial przenosi nas w czasy początków epoki wielkich odrzutowców pasażerskich. Nowe, szybkie, luksusowe samoloty wzbijają się w niebo. Pasażerowie Rok 1963. II wojna światowa to już historia, podobnie jak konflikt w Korei. Zaczyna się zupełnie nowa, zimna wojna. Świat stoi na progu rewolucji kulturalnej, wielkie zmiany wiszą w powietrzu. Serial przenosi nas w czasy początków epoki wielkich odrzutowców pasażerskich. Nowe, szybkie, luksusowe samoloty wzbijają się w niebo. Pasażerowie i załogi ruszają w podróże, których tło stanowią miłosne historie, zmieniające się normy społeczne i międzynarodowe misje szpiegowskie. Członkowie załóg pokładowych linii Pan American szukają przygód, bywają w niebezpiecznych sytuacjach, ryzykują życiem, przeżywają miłości oraz rozstania, spełniają swoje marzenia i realizują plany latając na międzynarodowych i międzykontynentalnych trasach do Paryża, Berlina, Dżakarty czy Monte Carlo. Witamy na pokładzie, prosimy zapiąć pasy!

na podstawie
Lydia Woodward (materiały do scenariusza, historia) / Todd Ellis Kessler (materiały do scenariusza, historia)
studio
Jack Orman Productions / Out of the Blue... Entertainment / Shoe Money Productions / Więcej...
tytuł oryg.
Pan Am
inne tytuły
Początkowo w roli kapitana Deana Lowery'ego obsadzono Jonaha Lotana, jednak, gdy powstał już odcinek pilotowy serialu, zastąpił go Mike Vogel i wszystkie sceny, w których pojawiał się Dean, nakręcono ponownie.
Logo Pan Amu, które pojawia się na początku każdego odcinka serialu nie zgadza się z tym, którego używano w owym czasie. Do roku 1971 litery w słowach "Pan Am" były bardziej rozstrzelone i nie stykały się. W roku 1971 zniknął napis i logo stanowił sam niebieski glob, natomiast w roku 1973 słowa "Pan Am" wróciły i od tego czasu litery już się ze sobą stykały.
W serialu wszyscy zwracają się do szefa Pan Amu "Juan Trippe", co jest o tyle trafne, że po ciotce - Juanicie Terry, rzeczywiście nazwano go Juan Terry Trippe. On jednak nienawidził imienia "Juan", więc wszyscy zwracali się do niego "Terry", "Terry Trippe" albo "panie Trippe", z obawy przed zwolnieniem z pracy lub przed krwawą zemstą.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych