PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616831}

Pan Am

7,2 3 037
ocen
7,2 10 1 3037
Pan Am
powrót do forum serialu Pan Am

Czy ktoś się może orientuje, czy to już koniec pan am? Będzie 2 sezon?

ocenił(a) serial na 8
jack_penate

Coś słyszałem że 14 odcinek ma być końcówką 1 serii a druga ma być dopiero we wrześniu. Serial ma słabą widownię w Stanach ale za granicą wiele stacji go kupiło i ma ponoć całkiem niezłą oglądalność. Mam nadzieję że zostanie na chociaż 2 następne sezony nawet takie 15 odcinkowe :)

Jbadziag

dzieki za info :) , tez mam taka nadzieje. serial jest cudowny i ma ciekawa kowencje. nic dziwnego ze w stanach go nie docenili.

ocenił(a) serial na 7
jack_penate

14 odcinek jest ostatnim tej serii. Decyzja co do drugiej będzie podjęta w maju natomiast sądząc po ich ostatnim błędzie a mianowicie nie chronologicznym wypuszczeniu odcinka, nie zbyt przejmują się tym serialem.

ocenił(a) serial na 3
jack_penate

Moim zdaniem nie ma za bardzo czego doceniać. Strasznie zawiodłam się na tym serialu. Jest jak wydmuszka, piękny na zewnątrz (wspaniałe kostiumy i scenografia), ale pusty w środku. Postacie papierowe i nieprzekonywujące, niewciągająca fauła pozbawiona w ogóle subtelności. Od pierwszych odcinków podejrzewałam, że serial nie zrobi furory.

jack_penate

http://www. tvedge. net/?p=29917 z tego artykułu wynika, że raczej nie mamy co liczyć na drugi sezon, a szkoda. Bardzo mi się podobał ten serial, był lekki, przyjemny no i w końcu traktował o stewardessach, co mnie osobiście interesuje. Nie ma co liczyć także na to, że jakaś inna stacja przejmie Pan Am. Wielka, wielka szkoda. :(

ocenił(a) serial na 9
jack_penate

Czy naprawdę dobre seriale muszą się kończyć po I sezonie? Najpierw RINGER, teraz PAN-AM? W w naszej TV to samo - EKIPA Agnieszki Holland super serial (i jakby proroczy) i co? I Prezydent ginie w wypadku i koniec serialu...

BRONEQ

Szkoda, klimat serialu był świetny, do tego ładni aktorzy i aktorki, przyjemnie się oglądało... zna ktoś może dobry serial " w tym stylu", to znaczy akcja rozgrywająca się w latach 60-70?

lot_of_bananas

Mad Men, na początku może wydawać się nudne, ale z każdym sezonem sie rozwija. Ostatni, według mnie, jest cały rewelacyjny. Polecam ; >>
Może ktoś jeszcze zna serial osadzony w wyżej wymienionych latach?

candyyy

Opis jest dośc ciekawy, może się skuszę, ale chętnie poznałabym jeszcze jakąś alternatywę do Pan Am!

lot_of_bananas

Jak mogli skasować ten serial ? :(

użytkownik usunięty
candyyy

The Hour, realia lat 50 w UK. Bardzo dobry serial.

Właśnie zamierzam się za to zabrać ; )) To ten z Benem Whishaw, o ile się nie mylę, prawda?

użytkownik usunięty
candyyy

Tak. Bardzo dobrze się ogląda, nie jest taki cukierkowy jak Pan Am, naprawdę jak dla mnie ścisła czołówka seriali.

lot_of_bananas

"Magic City", Miami, lata 1958-1959 (I sezon).

ocenił(a) serial na 8
lot_of_bananas

z tego typu seriali polecam American Dreams

ocenił(a) serial na 6
BRONEQ

tez mi szkoda Ringera i Pan am - bardzo fajne seriale mogli dac 2 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones