Pan Selfridge

2013
Pan Selfridge
7,4 1 096
ocen
7,4 10 1096
1 879
chce zobaczyć
{"type":"film","id":673917,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Mr.+Selfridge-2013-673917/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pan Selfridge
  • No, w końcu się dzieje :)
    Grove się wreszcie ogarnął, przy wielkiej zasłudze nieocenionego gentelmana - pana Crabb'a.
    Udanym elementem fabuły jest jego raport na temat wieku zatrudnionych mężczyzn w
    odniesieniu do zbliżającej się wojny.
    Spodobała mi się też zmiana nastawienia Rose, która teraz deklaruje i okazuje zaangażowanie
    Selfridge'owi. Mało tego - nie dochodzi do inwestycji w spelunę.
    Jeśli dodamy, że temat związków zawodowych ucichł oraz powrót Henri'ego Leclair'a,
    zapominając na moment o wojnie, to Mr. Selfridge ma same powody do zadowolenia i dumy.
    No ale niestety - wojna nastanie i mam tylko nadzieję, że kolejne odcinki nie będą stały pod
    hasłem problemów sprzedażowych.
    Odnośnie Henri'ego jeszcze, to zastanawia mnie, w jaki inny projekt chce się zaangażować, że
    odmawia powrotu na stałe do sklepu. A szkoda, bo według mnie jest jedną z ciekawszych
    kreacji, a z Agnes tworzą fajną parę.
    I własnie - Agnes Towler w końcu zostaje doceniona.
    Za to Victor się sypie psychicznie, ale ma dwa dobre powody - antyimigrancjkie nastroje i właśnie
    powrót Henri'ego Leclair'a. Tyle że zwiastun kolejnego odcinka wyraźnie pokazuje, że z Agnes
    jeszcze nie zrezygnował.
    Lady Mae Loxley zabezpiecza się finansowo i pokazuje pazurki. Postawiła się w końcu mężowi,
    wręcz go szantażuje. I świetnie, bo Lord Loxley jest odrażający, działa mi na nerwy ;) Martwi mnie
    nieco, że poleciła Selfridge'owi w pełni zaufać swojemu mężowi. Podejrzewam, że niewiele
    dobrego z tego wyjdzie.
    Warto odnotować też powrót panny Mardle. Jej rola pewnie będzie mniej istotna niż w pierwszym
    sezonie, ale podoba mi się gra Amandy Abbington.

• as_kontakt ocenił(a) ten serial na: 6

irridium Jestem pozytywnie zaskoczona Gordonem (chyba tak ma na imię syn Henri'ego).
    Spodziewałam się,że zrobią z niego typowego "synka szefa",bufona a z niego sympatyczny chłopak,który nie ma oporów zaczynać najniżej w hierarchii sklepu.