serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pani Fletcher

Mrs. Fletcher
2019
30 min.
6,5 2 838
ocen
6,5 10 1 2838
Samotna kobieta w średnim wieku po wyjeździe syna na studia zaczyna odkrywać swoją seksualność. więcej mniej
Pani Fletcher zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Pani Fletcher
Teaser nr 1 (polski) 0:48
Pani Fletcher
Zwiastun nr 1 1:18
Pani Fletcher
Teaser nr 1 0:45
nr 1 (polski) 2019-09-30T16:33:45 https://fwcdn.pl/webv/15/95/51595/thumbnail.51595.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/92/834992/pani_fletcher___trailer.vp9.1080p.webm

Eve Fletcher (Kathryn Hahn), samotna matka po czterdziestce, która jest dyrektorem ośrodka dla seniorów, odwozi swojego jedynego syna na kampus akademicki, po czym wraca do pustego domu. W tym czasie jej syn Brendan (Jackson White), lubiany przez wszystkich, choć czasem bezmyślny, nawiązuje nowe znajomości. Brendan szybko uświadamiaEve Fletcher (Kathryn Hahn), samotna matka po czterdziestce, która jest dyrektorem ośrodka dla seniorów, odwozi swojego jedynego syna na kampus akademicki, po czym wraca do pustego domu. W tym czasie jej syn Brendan (Jackson White), lubiany przez wszystkich, choć czasem bezmyślny, nawiązuje nowe znajomości. Brendan szybko uświadamia sobie, że życie na uczelni wśród wyrobionych towarzysko i świadomych politycznie studentów będzie dla niego dużo bardziej skomplikowane, niż się wcześniej spodziewał. Matka i syn zaczynają cieszyć się nową wolnością, co jednak nie zawsze daje im szczęście. Staje się to dla twórców pretekstem, by poruszyć takie tematy, jak rodzicielstwo, seksualność, miłość i tożsamość w czasach, w których ramy i definicja seksualności oraz tożsamości płciowej szybko się zmieniają. 

dystrybucja
HBO
studio
Home Box Office (HBO)
tytuł oryg.
Mrs. Fletcher
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zrealizowano w Boise (Idaho, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych