PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223821}

Papirus

Papyrus
7,2 3 007
ocen
7,2 10 1 3007
Papirus
powrót do forum serialu Papirus

Nigdy nie oglądałam zakończenia. Oglądał je ktoś kiedyś?

Fragaria

Lubiłam tą bajkę, ale też nigdy nie oglądałam zakończenia, bo po wakacjach zawsze schodziła z ramówki. To trochę głupie, zresztą niewiadomo czy w ogóle puścili kiedykowliek zakończenie. Pozdrawiam.

Fragaria

Zakończenie było wyemitowane w Polsce tylko jest ono trochę głupie bo Chorus nadal nie został uwolniony a Set dalej knuł

ocenił(a) serial na 10
largo2012

Czy o był ten odc. w którym Ratofer zniszczył ołtarz Akera, a Horus wyszedł na parę sekund z sarkofagu i potem wszedł z powrotem?

ocenił(a) serial na 10
Tom_96

Sory, pomyliłem się, to nie był Ratofer tylko Teti. Ale nadal nie jestem pewny, widziałem ten odc. już z 4-5 lat temu.

ocenił(a) serial na 9
Tom_96

nie

ocenił(a) serial na 10
largo2012

Chyba Horus...
Chorus to refren po angielsku:-)

użytkownik usunięty
Fragaria

Zakończenie rozczarowujące, zero konkretów a szkoda. Niemniej cały serial należy ocenić wysoko. Ahh wstawało się lata temu rano, byleby zdążyć na Papirusa.

ocenił(a) serial na 9
Fragaria

zakonczenie było takie,że Aker zawładnął umysłem Papirusa. Odc.52 - "Zły sen"

ocenił(a) serial na 7
karolajna198920

Dzięki ;) Że też ktoś odkopał mój wpis sprzed prawie 10 lat

ocenił(a) serial na 9
karolajna198920

w 13 odc. pióro wielkiego sokoła [Horusa] prawie by pomogło w jego uwolnieniu... Tak się nie stało :/ nawet w ostatnim odc.

ocenił(a) serial na 10
Fragaria

Właśnie nie rozumiem tego, bo 3 ostatnie odcinki, również we francuskiej wersji, gdzie serial powstał we współpracy bodajże francusko-amerykańskiej są skopiowane. Sceny w tych odcinkach pochodzą z poprzednich, tak jakby zaprzestano produkcje na odcinku 49, natomiast potem na siłę skleciono 3 ostatnie z tego co już wypordukowano. Koniec historii, w sumie jego brak jest rozczarowujacy. Niemniej ten 49 odcinek kończy się tak, że Theti zostaję koronowana przez ojca na królową Egiptu i wyznaje Papirusowi miłość. Powodem jest niby to, ze Merenre musi dojść do siebie, jednak skoro sam koronuje córkę, chyba nie jest z nim najgorzej. Myślę, że gdzieś niepokazana jest scena uwolnienia Horusa, a tamta koronajca to rzeczywisty koniec serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones