miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Para nie do pary

2016
6m
5,2 40
ocen
5,2 10 1 40
Serial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i na pierwszy... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Para nie do pary zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Serial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i na pierwszy rzut oka, więcej ich różni, niż łączy. Majka jest producentką seriali w dużej stacji telewizyjnej, poukładana i nieco zbyt formalna, starająca się nadawać sens swoimSerial opowiada o perypetiach pary po trzydziestce, która podejmuje decyzję o wspólnym życiu. On i Ona poznali się przypadkiem, mają za sobą inne związki i na pierwszy rzut oka, więcej ich różni, niż łączy. Majka jest producentką seriali w dużej stacji telewizyjnej, poukładana i nieco zbyt formalna, starająca się nadawać sens swoim decyzjom i utrzymywać kontrolę nad swoim życiem. Szymon kompletnie różni się od swojej ukochanej. To wyluzowany barman, nieprzykładający wagi do kwestii materialnych. Podchodzi do życia z przymrużeniem oka i stara się, by Majka też nabrała dystansu. Ponadto różną ich również gusta muzyczne, filmowe, a także podejście do związku. Pomimo tych różnic, które podnoszą temperaturę ich relacji, zawsze znajdą pomysł na zażegnanie konfliktu i odnalezienie w sobie nawzajem tego, co kochają najbardziej. Perypetiom towarzyszą ich rodziny, przyjaciele, a nawet przypadkowo spotkane osoby.

studio
Rosebud
tytuł oryg.
Para nie do pary
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones