Małgorzata Socha 

6,7
9 189 ocen gry aktorskiej
Małgorzata Socha
Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie [rok ukończenia: 2003]
Zainteresowania: jazda na nartach, podróże, film
Jej aktorski start miał miejsce w telewizji, jeszcze podczas nauki w liceum, kiedy zagrała główną rolę w spektaklu telewizyjnym "Anka" (w reżyserii Radosława Piwowarskiego). Od tego momentu poważnie zaczęła zastanawiać się nad aktorstwem. Na egzamin do szkoły aktorskiej "weszła z biegu", prosto z planu filmu "To my" (w reżyserii Waldemara Szarka), w którym zagrała jedną z drugoplanowych ról. Później pojawiła się w serialu "Złotopolscy" - wcieliła się w rolę Kate, nastolatki, zakochanej w komendancie policji, panu Wieśku.
Dużą popularność przyniósł jej udział w serialu "Zostać Miss". Zagrała tam podwójną rolę, bliźniaczek Majki i Kajki. Ostatnio moglismy oglądać ją w nowym serialu TVP1 - "Bao-bab, czyli zielono mi".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 23 kwietnia 1980

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 175 cm

mąż Krzysztof Wiśniewski (od 05.07.2008), 3 dzieci: Zofia (ur. 12.08.2013), Barbara (ur. 20.01.2017) i Stanisław (ur. 04.09.2018)
W 2003 roku ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Polska). 
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2003 r.- "Can't get you out of my head" - Makowiecki Band;
- 2009 r.- "Jeszcze o nas" - Łukasz Zagrobelny;
- 2010 r.- "Wierność jest nudna" - Natalia Kukulska;
- 2016 r. - "Aneta" - Sławomir i Vox.
Ubiegała się o rolę Joanny Koniecznej w serialu "Chichot losu". Ostatecznie angaż otrzymała Marta Żmuda Trzebiatowska.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

na siłe z niej gwiazde robią wszędzie ją wpi... a już ta reklama chipsów z nią mnie zabiła.. parcie na szkło nieziemskie aż taka z niej aktorka to nie jest..

To, że razem z tym szczurkiem Kornanckim chcieli się wykpić od odpowiedzialności kosztem kierowcy autobusu to było dno moralne. Jeszcze te śmiechy ile to kosztuje naprawa takich drzwi. Zaszczuliby niewinnego człowieka. A teraz zarabia naganiając na eksperymenty medyczne. Cofa mi się jak ją widzę.

Te komedie z jej udziałem są wręcz żenujące ,robi to tylko dla kasy i to widać

a raczej osoba która udaje przeciętnie w reklamach nie rozumiem jej fenomenu i dlaczego ludzie zatrudniają takie beztalencie

Chciałabym zobaczyć Sochę w jakimś poważnym, mądrym filmie, to może odmienię o niej zdanie. Na teraz dla mnie, aktoreczka głupich komedyjek, w której każdej gra tak samo. Sztywna, bez spacjalnego wysiłku i emocji we wkładane role.