Parada oszustów

1976 4 odcinki
Parada oszustów
7,3 1 743
oceny
7,3 10 1743
461
chce zobaczyć
{"type":"film","id":104949,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Parada+oszust%C3%B3w-1976-104949/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Parada oszustów
  • gringo84 ocenił(a) ten serial na: 8

He he genialny odcinek pt. "Ładny gips", piękne czasy, lata siedemdziesiąte, akcja w USA. Najbardziej rozbawiło mnie pokazanie czarnoskórych aktorów jako coś "niesamowitego" poprzez zatrzymywanie akcji przez parę sekund na ich twarzach. Oczywiście super rola Piotra Fronczewkiego.

• gringo84 To samo zauważyłem.Albo zbliżenia na wyroby typowo amerykańskie, jak Malboro,ich czasopisma,albo jedzenie. Tak w ogóle to scenografia w tym filmie była bardzo biedna.Wywiesili tylko amerykańską mapę na ścianie, wynajęli jakiegoś murzyna (pewnie nawet nie z USA). i szary pokój z jakiejś cementowni robi za biuro policyjne ;D

• Resfilm ocenił(a) ten serial na: 8

timcer Dodatkowo nieoryginalne tablice rejestracyjne na amerykańskich krążownikach szos i ten nowojorski bank zupełnie jak NBP w Warszawie.Ha,ha,ha.Ale chociaż murzyni nie byli pastowani jak niejaki Abraham Lincoln,lokator bloku przy ulicy Alternatywy 4.

• Resfilm Nie ma to jak dostać odpowiedź po prawie 7 latach :]

• Resfilm ocenił(a) ten serial na: 8

timcer Siedem lat temu jeszcze nie było mnie w internecie.A zajrzałem na forum "Parady oszustów",bo akurat TV emitowało "Ładny gips".Paradę oszustów oczywiście widziałem wcześniej,chociaż dopiero kilka lat temu w kolorze.W latach siedemdziesiątych jak większość polaków nie posiadaliśmy kolorowego telewizora,nawet "kultowego" eksplodującego Rubina.Pozdrawiam.

• gringo84 Czepiacie się takich rzeczy a kto zauważył taką wielką wpadkę jak mikrofon z kablem przymontowany do wózka inwalidzkiego O'Roneya? Chyba nikt a to chyba największa widoczna wpadka jaką w polskim filmie widziałem.