serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Paragraf Kate

Fairly Legal
2011 - 2012
41m
7,1 1 639
ocen
7,1 10 1 1639
Kate Reed (Sarah Shahi) jest zdecydowaną zwolenniczką teorii, że sprawiedliwość można odnaleźć wszędzie, choć nie zawsze na sali rozpraw. Dzięki wrodzonemu zrozumieniu... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Paragraf Kate zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Kate Reed (Sarah Shahi) jest zdecydowaną zwolenniczką teorii, że sprawiedliwość można odnaleźć wszędzie, choć nie zawsze na sali rozpraw. Dzięki wrodzonemu zrozumieniu ludzkiej natury, wiedzy prawniczej, a także ironicznemu poczuciu humoru, Kate pozostaje neutralna w stosunku do sporów, które musi rozwiązywać. Wyjątkiem są sytuacjeKate Reed (Sarah Shahi) jest zdecydowaną zwolenniczką teorii, że sprawiedliwość można odnaleźć wszędzie, choć nie zawsze na sali rozpraw. Dzięki wrodzonemu zrozumieniu ludzkiej natury, wiedzy prawniczej, a także ironicznemu poczuciu humoru, Kate pozostaje neutralna w stosunku do sporów, które musi rozwiązywać. Wyjątkiem są sytuacje konfliktowe, które bezpośrednio jej dotyczą. Po nagłej śmierci ojca, relacja Kate z nową szefową - "złą" macochą Lauren (Virginia Williams) - staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Również sytuacja z niedługo-byłym-mężem Justinem, asystentem prokuratora okręgowego, jest zagmatwana. Z pomocą pomysłowego asystenta Leonardo (Baron Vaughn), Kate stara się skupiać na pracy i nie myśleć o własnych problemach. Ale wraz z nowymi osobistymi wyzwaniami i skomplikowanymi przypadkami w pracy, umiejętności tej świeżo upieczonej mediatorki będą coraz częściej wystawiane na próbę.

studio
Garfield St. Productions / Steve Stark Productions / Universal Cable Productions
tytuł oryg.
Fairly Legal
inne tytuły
Facing Kate (tytuł roboczy) USA
więcej
W odcinku pt. "Coming Home" (sezon 1, odcinek 7), kiedy Tim Hemmond jest wzywany  na przesłuchanie w procesie imigracyjnym, jest określany jako "chorąży". Jednak wcześniej w tym odcinku Hemmond wyraźnie nosi pagon porucznika, oznaczony jedną zwykłą srebrną belką. Insygnia chorążego dla armii amerykańskiej są oznaczone srebrną belką z jednym lub więcej czarnym kwadratem, w zależności od jego rangi.
Serial był kręcony w San Francisco (Kalifornia, USA) oraz w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

koniec??

użytkownik usunięty

Za tydzień ostatni odcinek 2-go sezonu, a jego tytuł to "Finale" orientuje się ktoś czy to jest finał - finał... Czy tylko finał sezonu...?? Wiecie coś czy będzie 3 sezon??

Pod każdym kątem niezwykle średnia produkcja (przyznam, że za wiele nie obejrzałem, bo nie
dałem rady). Bardziej stereotypowych bohaterów trudno było stworzyć, szkoda mi trochę, bo
jestem wielkim fanem urody Sary Shahi, którą zachwyciłem się w lepszym o pięć klas Life.
Niestety, musiałby to być chyba serial...

przyszłość 3 sezonu

ocenił(a) serial na 8

niestety "fairly legal" zostało skasowane. ale aktorkę będzie można oglądać w "chicago fire" :D

więcej info:
http://www.deadline.com/2012/11/fairly-legal-cancelled-usa-network-burn-notice-p ickup-near/

j.w

Przeciętny serial.  

ocenił(a) serial na 4

Serial niestety nie ma za wiele dobrych stron. W miarę przyzwoita gra głównej aktorki i dość fajnie wykreowana postać jej asystenta.

I to byłoby na tyle. Sprawy wokół których obracają się poszczególne odcinki są straszliwie naiwne. W dodatku widać powtarzanie schematu wielkiej osobistej tajemnicy bohaterów przez...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones