PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=561996}

Paragraf Kate

Fairly Legal
7,1 1 639
ocen
7,1 10 1 1639
Paragraf Kate
powrót do forum serialu Paragraf Kate

Ben Grogan (fuj!)

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś ma jakieś wieści, podejrzenia, czy inne info na temat irytującej postaci Bena?
został obsadzony w FL w myśl zasady nowy sezon, nowy bohater, czy bardziej w kierunku
zamiany obiektu uczuć Kate z Justina na Bena? w każdym razie uważam, że jest to
koszmarna postać, natrętna i raz jeszcze to podkreślę - irytująca. (chyba, takie miało być
założenie...) Fuj!

ocenił(a) serial na 8
jurystka

a Kate z nim będzie? Nie będzie już Justin'a w 2sez ? :O

ocenił(a) serial na 7
nikonamka11

mam nadzieję, że Kate nie będzie z Benem. i po kilku odcinkach perypetii wrócą do siebie z Justinem. ale pewnie może się zdarzyć jakaś ohydna scena z Benem. w końcu razem pracują. on ją podrywał w pierwszym odc. 2 sez. na przyjęciu, więc pewnie leci na nią. a ona rozgoryczona postawą ex-męża... kto wie. oby przelotnie.

ocenił(a) serial na 8
jurystka

mi się wydaje, że ona będzieeee z Justinem na końcu (:

jurystka

Haha, a mi się podoba postać Bena :) przynajmniej jest wesoło kiedy doprowadza Kate do białej gorączki. Wydaje mi się, że zatrudnił się w firmie właśnie ze względu na Kate. Nie dlatego, że mu się podoba i chciałby ją zaciągnąć do łóżka (choć to też) ale też dlatego, że podoba mu się jej podejście do świata, ludzi, jej poglądy.
To promo ---> http://www.youtube.com/watch?v=VDKAnCA6L8Q <--- w którym Kate mu mówi, że wolałaby żyć w świecie, w którym ludzie nie boją się powiedzieć, że "to jest złe" doskonale to pokazuje. W pewnym sensie ją podziwia, i choć tego nie przyzna uważa, że robi kawał dobrej roboty :)

ocenił(a) serial na 7
zgadnij_kto

Też lubię tą postać:D Zabawny, mądry i inteligentny. Denewowanie Kate wychodzi mu fantastycznie:D

jurystka

Ben jest irytujący na poczatku, ale jak sie go pozna to można go nawet polubić ;) Osobiście chciałabym zobaczyć go z Kate w związku :)

SophisticatedBadGirl

Po ostatnich odcinkach chyba już jest oczywiste, że się w niej zakochał :))) Pocałował ją, zaprosił ją na kolację, a jak się nie pojawiła to o północy szukał jej w mieszkaniu Leo. Wiadomość, że Kate jest z Justinem go zraniła :(((( To jak na nią patrzy widać, że naprawdę mu na niej zależy :( CZEMU oni nie są jeszcze razem?????????
Czemu ona poszła z Justinem na kolacje po tym jak jej Leo wszystko powiedział??????? Do następnego sezonu chyba nam nie każą czekać....

zgadnij_kto

zostały jeszcze 3 odc do finału i liczę na to że cos się wydarzy:) a jest już oficjalne info że będzie 3 sezon???

SophisticatedBadGirl

eh, oczywiście że każą. Ten serial ma konstrukcję cepa :/ Musiała wejść postać taka jak Ben, bo złagodzili macochę, a wcześniej ona była kontr-Kate. Żeby serial działał muszą być zachowane proporcje. Więc teraz Kate będzie się motać Ben czy Justin do końca 2-giej serii. O ile nie dłużej. Może nawet zrobią tak, że Ben gdzieś zniknie na dłużej, a w nowej serii się odnajdzie. Choć aktualnie bardziej jest prawdopodobne że to Justin będzie miał problemy w pracy (bo nieźle sobie poczyna - patrz.odc 10.) i będzie miał dość tego co jest między nim a Kate i w ostatnim odc. da jakieś ultimatum lub zniknie.

zgadnij_kto

Też bym chciała aby Ben był z Kate... Justin jest taki nudny. Faktycznie może czuły i stabilny ze względu na wariacje Kate, ale Ben... ona go zmienia na lepsze. A te ich kłótnie :D jak jedno i drugie trzasnęło po kłótni w którymś odcinku tak drzwiami to nie mogłam przestać się śmiać... są cudowni. Jak nastolatkowie - najpierw się czubią a potem się lubią.
Aktualnie wolę Bena niż Justina ponieważ kłótnie jego z Kate są słodkie i wiemy że pogodzenie się będzie dla którejś ze stron żenujące co jeszcze bardziej przyciąga do oglądania podczas gdy jej kłótnie z Justinem czasem mnie przerażały... bałam się że on któregoś razu ją uderzy albo jak na końcu 1 sezonu doprowadzi do płaczu (boże jak ja go wtedy znienawidziłam ;/ )
Nie chcę by Kate musiała dokonać wyboru! Chcę by po prostu zrozumiała że w tej chwili Ben jest dla niej lepszy. Chcę aby poczuła że powinna iść na przód i zamknąć za sobą przeszłość (Chociaż chciałabym żeby jeszcze potem była z Justinem - mimo wszystko)

jurystka

Na początku nie wyobrażałam sobie Kate bez Justina i wydawało mi się, że są dla siebie stworzeni. Na początku 2 serii nie cierpiałam Bena, ale z każdym kolejnym odcinkiem lubię go coraz bardziej i teraz (jestem po emisji 8 odcinka) chciałabym ich widziec razem. Justin stał się nudny i w ogóle nie walczył o Kate gdy się doweidziała, że ją zdradził. A Ben jest zakochany w Kate i chyba to dodaje mu uroku.

_satine_

w 2x12 odcinku było tak wyraźnie widać, że Ben jest zakochany w Kate...to jak na nią patrzył :)) czemu ona jest taka ślepa????? Chociaż wydawało mi się, że jak Claudia śpiewała dla niej piosenkę "Follow Your Heart" chyba zaczęło do niej docierać. I końcowa scena, jak siedząc u Justina słuchała piosenki Claudii, w tym samym czasie Ben, który poszedł sobie pobiegać robił dokładnie to samo na swoim iPodzie :)))) oni są dla siebie stworzeni :)))))

zgadnij_kto

czy ktoś z was orientuje się w tytułach tych piosenek które śpiewała Claudia ? szczególnie zależy mi na piosence którą śpiewała na koncercie na samym początku odcinka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones