SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Parks and Recreation

2009 - 2015
21 min.
8,2 20 006
ocen
8,2 10 1 20006
18 712
chce zobaczyć
8,1 7
ocen krytyków
Leslie Knope, optymistyczna, zawsze uśmiechnięta zastępczyni kierownika Działu Parków i Rekreacji, stara się zmienić małe miasteczko w stanie Indiana na lepsze. Ma do pomocy przyjaciół, a zarazem współpracowników. Więcej Mniej
Parks and Recreation zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 8 innych nagród i 72 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
7 wspaniałych
Niezapomniane momenty "Parks and Recreation" z udziałem Rona Swansona
Samiec alfa, skarbnica mądrości, wielki amerykański patriota i niezmordowany orędownik wolnego rynku. W tym odcinku cyklu "7 wspaniałych" wybierzemy niezapomniane momenty z udziałem Rona Swansona - kierownika działu "Parków i rekreacji" w miasteczku Pawnee w stanie Indiana. Zaprasza Łukasz Muszyński. 2022-06-23T15:42:25 https://fwcdn.pl/webv/17/07/61707/61707.6.jpg https://fwcdn.pl/video/magnificent_seven/7wsp_ron_swanson.vp9.480p.webm

Serial opowiada o Leslie Knope (Amy Poehler), zastępcy kierownika departamentu Parków i rekreacji w miasteczku Pawnee w stanie Indiana. Gdy pielęgniarka z lokalnego szpitala, Ann Perkins (Rashida Jones) wnosi prośbę o wypełnienie dołu mieszczącego się koło swojego domu, ponieważ jej chłopak, Andy (Chris Pratt) wpadł do niego i złamałSerial opowiada o Leslie Knope (Amy Poehler), zastępcy kierownika departamentu Parków i rekreacji w miasteczku Pawnee w stanie Indiana. Gdy pielęgniarka z lokalnego szpitala, Ann Perkins (Rashida Jones) wnosi prośbę o wypełnienie dołu mieszczącego się koło swojego domu, ponieważ jej chłopak, Andy (Chris Pratt) wpadł do niego i złamał nogę, Leslie przysięga zamienić wykop w park. Angażuje do tego innych pracowników departamentu: podległego i sarkastycznego Toma Haverforda (Aziz Ansari), kierownika działu, niewierzącego w rząd Rona Swansona (Nick Offerman), cyniczną i niezaangażowaną April Ludgate (Aubrey Plaza), zmęczonego i rozczarowanego swoją pracą Marka Brendanawicza (Paul Schneider), Jerry'ego Gergicha (Jim O'Heir) oraz Donnę Meagle (Retta).

studio
3 Arts Entertainment / Deedle-Dee Productions / Universal Media Studios (UMS)
tytuł oryg.
Parks and Recreation
inne tytuły
Parks and Rec (tytuł skrócony) USA
Public Service (tytuł roboczy) USA
The Untitled Greg Daniels/Mike Schur/Amy Poehler Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Octavia Spencer ubiegała się o rolę Donny Meagle.
Do roli Rona Swansona przesłuchiwano Thomasa Lennona, Matta Walsha, Mike'a O'Malley'a i Jima O'Heira.
Nick Offerman był początkowo przesłuchiwany do roli Marka Brendanowicza. W postać ostatecznie wcielił się Paul Schneider, zaś Nicka wytypowano do roli Rona Swansona.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych