PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647888}

Partnerzy

Partners
6,8 617
ocen
6,8 10 1 617
Partnerzy
powrót do forum serialu Partnerzy

A serial był naprawdę dobry . Szkoda że już nie będziemy mogli go oglądać...

ocenił(a) serial na 5
Caroline___2

prawda, pierwszy odcinke może nie błysnął, ale z każdym kolejnym było lepiej ;) rozwijała się akcja i humor
Niestety taka decyzja stacji, koniec na 6 odcinku, ponoć reszty nawet nie wyemitują

Caroline___2

Coooo?! Nie może być... :(

ocenił(a) serial na 9
Najki_90

rowniez uwazam, ze akcja i humor sie poprawiały ;))
kazdy odcinek dawal mi powod do smiluu ;D

Caroline___2

No co Ty gadasz?! A ja z taką niecierpliwością czekałam na kolejny odcinek :(

ocenił(a) serial na 6
Caroline___2

wielka szkoda. tym bardziej, że po słabym pilocie, kolejne odcinki były coraz lepsze.
mogliby chociaż puścić pierwszy sezon do końca, skoro i tak jest już nakręcony;/

Caroline___2

No szkoda :( Naprawdę niezły serial. Może tochę trudno 'zabłysnąć' od pierwszych minut, kiedy każdy odcinek ma ich zaledwie 20. Powinni dać mu więcej czasu na rozkręcenie - moim zdaniem był na dobrej drodze do tego.

ocenił(a) serial na 10
brann

Serial powróci do telewizji, jednak nie pod etykietą CBS, a MULTI CHOICE z RPA.
CBS uzało , że 5,5~6,3 mln oglądających to za mało, co weług mnie jest śmieszne, bo nieraz CBS przedłużało inne serie mające nawet mniejszą oglądalność, co więcej Partners dostało nominacje do People Choice Awards i w ostatniej chwili wycofano serial.
Pozostaje teraz tylko patrzeć na rankingi, ponieważ telewizja MULTI choice rozpoczyna emisję nowych odcinków 14 Grudnia. Jeżeli rankingi będą wysokie być może serial zostanie przedłużony o kolejny sezon.

Więcej informacji w ramówce MULTI CHOICE na stronie : http://forum.dstv.com/showpost.php?p=142860&postcount=6

Dziękuje, mam nadzieję że pomogłem :) I rozweseliłem tych, którzy myśleli, że nie oglądniemy pozostałych 6 odcinków :P

QPrzemyslaw

Pomogłeś i rozweseliłeś, nawet bardzo :) Optymistyczne informacje - mam nadzieję, że okażą się prawdziwe.
Wielkie dzięki ;)
A co do People Choice Awards to nie widziałam, żeby był na liście nominowanych.

ocenił(a) serial na 10
brann

Nie ma za co :P
Co do Pople Choice Awards, serial był na liście nominowanych, dokładnie przypisany został do kategorii "NEW Comedy series", jednak po informacji, że jednak zostanie wycofany z ramówki CBS został usunięty,

QPrzemyslaw

ja szukałem nowych odcinków czyli 7,8 itp i nie moge znaleść. pomocy

QPrzemyslaw

Mam nadzieję, że będzie możliwość zobaczenia reszty odcinków...

QPrzemyslaw

no raczej serial nie powrocil, bo nie moge znalezc w necie zadnej informacji kiedy beda emitowane dalsze odcinki, nie ma zadnej daty na imdb itp...

pshemodow

HBO Comedy emituje ten serial - wtorek, środa, czwartek o 20.10, są też powtórki. Na przyszły wtorek zapowiedziany jest odcinek 7, może więc puszczą całą serię.

p_rzecinek

ooo! wreszcie jakaś dobra wiadomość! :) szkoda tylko, że akurat nie mam hbo comedy... :( oby się niedługo gdzieś w necie te odcinki pojawiły :D

ocenił(a) serial na 7
Najki_90

odcinki z lektorem dostępne są na chomiczku. bardzo się cieszę, że puszczą całą serie, bo serial jest naprawdę świetny! nadal dziwie się czemu ściągnęli go z anteny..

ocenił(a) serial na 10
Takahashi

Kurczę, nic mi nie mówcie! Zaczęłam to oglądać, wiedząc już wcześniej, że zdjęli go z anteny, więc z lekką rezerwą co do serialu, ale teraz uważam, że jest bardzo zabawny (pierwszy odcinek zbyt dobrze nie rokował, to fakt) i smutno mi, że nie doczekał się następnych sezonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones