PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647888}

Partnerzy

Partners
6,8 617
ocen
6,8 10 1 617
Partnerzy
powrót do forum serialu Partnerzy

Serial powróci do telewizji, jednak nie pod etykietą CBS, a MULTI CHOICE z RPA.
CBS uzało , że 5,5~6,3 mln oglądających to za mało, co weług mnie jest śmieszne, bo nieraz CBS przedłużało inne serie mające nawet mniejszą oglądalność, co więcej Partners dostało nominacje do People Choice Awards i w ostatniej chwili wycofano serial.
Pozostaje teraz tylko patrzeć na rankingi, ponieważ telewizja MULTI choice rozpoczyna emisję nowych odcinków 14 Grudnia. Jeżeli rankingi będą wysokie być może serial zostanie przedłużony o kolejny sezon.

Więcej informacji w ramówce MULTI CHOICE na stronie : http://forum.dstv.com/showpost.php?p=142860&postcount=6

Dziękuje, mam nadzieję że pomogłem :) I rozweseliłem tych, którzy myśleli, że nie oglądniemy pozostałych 6 odcinków :P

QPrzemyslaw

Serio?! Kurcze, jeśli naprawdę będzie nam dane obejrzeć następne odcinki to super! :) Dzięki za dobrą wiadomość! :)

ocenił(a) serial na 10
Najki_90

Też mam taką nadzieję :P teraz tylko czekać, żeby ktoś miał dostęp do odcinków na kanale Multi Choice i mógł je wrzucić do ogólnego dostępu.

QPrzemyslaw

Wiecie gdzie mogę znaleźć napisy do serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones