PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149449}

Partnerzy

Sidekicks
7,4 601
ocen
7,4 10 1 601
Partnerzy
powrót do forum serialu Partnerzy

Super film!!!

ocenił(a) serial na 10

Będąc małym chłopcem oglądałem ten serial, z kolegą często nawet naśladowaliśmy Erniego he he. Bardzo chciałbym jeszcze raz pooglądać ten serial.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
piotreqk31

trudno wlasciwie ocenic ten serial, za dzieciaka to by byla dycha bez namyslu, ale jakis czas temu lecial w tv i juz nie robil takiego wrazenia, walki wywolywaly u mnie jedynie usmiech, bo dzieciak wazacy na oko 20 kilo nie zrobilby nikomu krzywdy, nawet jakby bardzo sie staral, a tu goscie po 100 kilo fruwaja po jego ajaaa kopniakach ;)
ale powiedzmy ze jest to serial dla dzieci i w tej kategorii zasluguje na 9 :)

piotreqk31

SUPER SERIAL MAM GO NA DVD Z LEKTOREM PL

robaczek1988

prosze o kontakt w sprawie serialu z lektorem na gg 10917550....poszukuje juz dlugo tej serii

vecchio_filmaniak

może lepiej na maila podaj go

robaczek1988

tylko mi jakies bledy wyskakuja jak chce wiadomosc wyslac prywatna....ewentualnie moj mail to bergerac.bardel@gmail.com

robaczek1988

Jest szansa na podzieleniem sie tego serialu?Mi sie udalo tylko dwa odcinki nagrc i jakies 3 z sieci sciagnac....

robaczek1988

Daj znac na priva jak mozemy sie dogadac:

robaczek1988

Moj email: schiller_leben2@poczta. onet. pl

schiller_leben2

Bez odstepow

ocenił(a) serial na 9
piotreqk31

A kto nie naśladował:)
Ja z koleżką też:)
Ale on poszedł krok dalej i brał flamastry lub długopisy i tym się bawił

piotreqk31

Super serial z lat dziecięcych. Pamiętam go z telewizji TVP, chyba zawsze leciał w soboty rano.

ocenił(a) serial na 9
piotreqk31

Do obejrzenia na YT. Choć słaba kopia i generowane napisy z tłumaczeniem też jakieś dziwne ;) ale da si obejrzeć

https://www.youtube.com/playlist?list=PL296F1999C7F1553B

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones