PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610018}

Partnerzy

Common Law
7,6 2 198
ocen
7,6 10 1 2198
Partnerzy
powrót do forum serialu Partnerzy

Jedyny serial dla kobiet o policjantach i zdjęli go z anteny, a przecież jest nas więcej. ;) :P

ocenił(a) serial na 8
ms_Glizda

Zgadzam się, że wielka szkoda, bo ja sama pochłonełam całość w kilka dni. Jesli tak jak mi spodobali ci się odtwórcy głownych ról to niedługo obaj pojawią się w nowych produkcjach co też podobno było powodem zakończenia serialu? Serialowy travis pojawi się w serialu policyjnym ale sf , almost human, natomiast serialowy wess w kolejnym odcinku najnowszego sezonu serialu White collar, który oglądam i polecam jesli nie widziałaś do tej pory:-)

ocenił(a) serial na 8
grampiana

dzisiaj o 20 na AXN został wyemitowany (o dziwo) 13 odcinek Partnerów, w którym tytułowi bohaterowie uganiali się za zabójcami Pakmana

grampiana

Nom, szkoda tylko, że nie zobaczymy ich razem, jako duet są genialni. :)) A 'White collar' nie widziałam, ale może się skuszę.

ocenił(a) serial na 4
ms_Glizda

Oj...a się wkręciłam już. Szkoda, bo przyjemnie się ogląda.

ocenił(a) serial na 8
grampiana

Faktycznie!!! Warren Kole grał Davida Siegela w Białych Kołnierzykach. :D hahaha Jaka ja ślepa :p White collar oglądam maniakalnie. Ostatnio zaczęłam oglądać "Partnerzy" i nie zauważyłam, że to ten sam aktor xD Może dlatego, że bardziej interesuje mnie Michael Ealy (Travis) <3<3<3

ocenił(a) serial na 8
elo_tu_justina

On zagrał drona w serialu sensacyjni sciene fiction pt. Almost human, 13 odcinków już obejrzałam, a Micheal jest niezwykle przystojny, inteligentny i zabawny jak na robota w tym serialu:-)

ocenił(a) serial na 8
grampiana

A wiem, to mój następny serial, który mam w planie obejrzeć :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones