PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128207}

Pasadena

7,7 1 397
ocen
7,7 10 1 1397
Pasadena
powrót do forum serialu Pasadena

Padadena

ocenił(a) serial na 9

Jeśli chcecie wiedzieć skąd się wzięły Gotowe na Wszystko to właśnie jest serial dla Was. Przedmieścia, intrygi, tajemnice i świetna gra Delany. Naprawdę kobieta zdominowała ten serial. Pamiętam, że w dzieciństwie obejrzałam pare odcinków i dłuuugo czekałam, żeby go obejrzeć. Łezka się kręci w oku na samo wspomnienie. Cieszę się, że nie zrobili nowego sezonu, choć naprawdę nie wiem co się stało, że serial się nie wybił. 2001 to początek nowych seriali w telewizji, może jednak było trochę za wcześnie?
Za to z pewnością można powiedzieć, że przetarł szlak Gotowym na Wszystko, Devious Maids. Dodatkowo motyw Romeo i Julii i morderstwo sprawia, że nie można się oderwać.
W dzieciństwie byłam fanką Lilly, ale po obejrzeniu serialu jeszcze raz (13 odc) zraziłam się do nie kompletnie! Catherine chciała, żeby córka złożyła za nią zeznania na policji. Jednak Lilly pokazała, że jest prawdziwą Greely udając, że nic się nie stało. Rozczarowujące, ale i tak pozostaje wielką fanką Lohman.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones