Patolog
powrót do forum 2 sezonu

sezon 2

ocenił(a) serial na 7

przekopałem net w poszukiwaniu konkretnej informacji o starcie sezonu, jest jedynie ogólnikowe zapewnienie producentów, że na pewno w 2019 ruszy druga seria, rozpisanych jest na razie 7 odcinków, nie chcę krakać, ale do marca mogą się nie wyrobić
https://www.imdb.com/title/tt7242816/episodes?season=2&ref_=ttep_ep_sn_nx

ocenił(a) serial na 7
Dar0962

Dzięki za info.

ocenił(a) serial na 7
Dar0962

Już nie mogę się doczekać ;)

ocenił(a) serial na 8
Dar0962

Extra. Serial mega wciąga,choć jak dla mnie to jest gorsza wersja Dextera. Mimo to fajnie się ogląda ten serial.Badzo dziękuję za info odnośnie 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
Dar0962

pierwszy odcinek drugiej serii startuje w Australii w dniu 12 maja 2019, sezon drugi zawiera 10 odcinków

ocenił(a) serial na 7
Dar0962

no i mamy wreszcie pierwszy odcinek 2 sezonu :-)

Dar0962

yep. jest 1 odc

Dar0962

no i mamy juz 8 odcinkow a bedzie chyba 10 drugiego sezonu serial jest kozacki

ocenił(a) serial na 8
xxxfilmen

No i po finale :P
Drugi sezon o niebo lepszy poziom od pierwszego.
Po pilocie 1 sezonu nie byłam jakoś nastawiona na ten serial, jedyne co mnie przy nim zatrzymało to ta tajemnica z wyrzuconym ciałem. Drugi sezon już cały był świetny (dobrze, że pani policjantka odeszła, a dali nową panią patolog - fajna postać).
I mamy już motyw przewodni na sezon 3 - a bałam się, czy dadzą radę coś wymyślić. Dali.
Oby wykonanie było jak w 2 sezonie :)

ocenił(a) serial na 7
monika_2

No końcówka wręcz zapowiada 3 sezon, chociaż nigdzie nic o kontynuacji nie znalazłem.
Także uważam że 2 sezon ciekawszy od 1, w 1 nieudolność policji miejscami drażniła. W drugim poszli w drugą stronę i inteligencja przeciwnika była poza skalą a policja nadal średnio kompetentna.

daromar

Najbardziej mnie właśnie to drażni w tym serialu, niestety policja jest tutaj mało ogarnięta ):

buterfly

bo 1 sezon to rozpoczecie serialu takze cos musialo sie dziac a nie bylo wcale tak zle..do samego konca emocje byly,mi szkoda tego patologa co chlopcow lubil ,fajna postac pozytywna ..jeden z najlepszych chyba seriali wart obejrzenia nawet nowy sezon gomorry sie chowa....

monika_2

Gdzie mogę obejrzeć 2 sezon ? Szukam i znaleźć nie mogę :(

gradzikasia07

Ja też bym chętnie 2 sezon obejrzała :) ale nie mogę znaleźć :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones