serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pełna chata

Full House
1987 - 1995
25 min.
7,3 16 587
ocen
7,3 10 1 16587
Po niespodziewanej śmierci żony Danny Tanner zajmuje się wychowaniem trzech córek w różnym wieku. Pomagają mu szwagier i najlepszy przyjaciel, którzy z nim mieszkają. więcej mniej
Pełna chata zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Wdowiec Danny Tanner mający trójkę dzieci (Donna Jo, Stephanie, Michelle) dochodzi do wniosku, że samotne wychowywanie dziewczynek jest praktycznie niemożliwe, dlatego prosi o pomoc Jessego Katsopolisa - szwagra oraz Joeya Gladstone`a - najlepszego przyjaciela. Dalej możemy oglądać perypetie tej nie do końca normalnej rodziny, mając przy tym ubaw po pachy. Z upływem lat dzieci dorastają, a mężczyźni zaczynają kroczyć własnymi drogami.

na podstawie
Leonard Ripps (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Jeff Franklin Productions / Lorimar Telepictures / Lorimar Television / więcej
tytuł oryg.
Full House
inne tytuły
FullHouse (alternatywna pisownia) USA
House of Comics (tytuł roboczy) USA
więcej
W pilocie serialu, rolę Daniela Tannera, zagrał John Posey. Jednak gdy serial wszedł na antenę, rolę tę zajmował już Bob Saget.
Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen zostały wybrane do roli Michelle ponieważ były jedynymi bliźniaczkami, które nie płakały na przesłuchaniu.
Serial nakręcono w San Francisco i Burbank (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych