6,5 3 531
ocen
6,5 10 3531
1 355
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":813250,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Alta+mar-2019-813250/tv","text":"W TV"}]}

Po wodach Atlantyku płynie majestatyczny okręt, który wyruszył z Europy w kierunku Ameryki Południowej. Na jego pokładzie znajdują się pasażerowie pragnący lepszej przyszłości, w tym dwie nierozłączne, ale bardzo się od siebie różniące siostry - Eva (Ivana Baquero) i Carolina (Alejandra Onieva) - oraz przystojny oficer Nicolás Sala (Jon Kortajarena) - mężczyzna, którego los pokierował w niewłaściwym kierunku. Kiedy na statku dochodzi do zabójstwa, próba rozwiązania jego zagadki przynosi więcej pytań niż odpowiedzi. Ofiarą morderstwa jest osoba, której nie ma na liście pasażerów i której nie pamięta nikt z podróżujących. Na tym statku pełnym namiętności, intryg i kłamstw każdy pasażer i każda kajuta skrywają mroczne sekrety. Pewne jest tylko jedno - morderca nadal znajduje się na pokładzie statku i nie może go opuścić.

Netflix

Sezon 3:
Po spędzeniu półtora roku w Argentynie na pokład statku Bárbara de Braganza powracają siostry Villanueva, aby odbyć podróż z Buenos Aires do Veracruz. Obie się zmieniły. Carolina posiada nowy statek, a Eva trzyma w tajemnicy misję, którą wykona z Fabio, brazylijskim szpiegiem dążącym do powstrzymania naukowca podróżującego na pokładzie z potężną śmiercionośną bronią. Tajemnice przeplatają się ze szpiegowskim spiskiem, wystawiając głównych bohaterów na niebezpieczeństwo, gdy na horyzoncie pojawiają się nowe - mocno zainteresowane bronią i niepatyczkujące się z nikim, kto stanie im na drodze - postacie.

Netflix