Pierwszy raz zetknąłem się z tą perełką na AXN. Teraz wiem, że trafiłem na słabszy odcinek, który był strasznie schematyczny przez co odrobinę mnie rozczarował.
Ostatnio znowu na tej stacji dane było mi ogladać ten serial i jestem zaskoczony. Świetna akcja, dosyć realistycznie (dla laika) przedstawiony proces...