Percy Jackson i bogowie olimpijscy (2023)
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Sezon 1 Percy Jackson i bogowie olimpijscy sezon 1, odcinek 5

Bóg funduje nam cheeseburgery

A God Buys Us Cheeseburgers 39m
7,1 250
ocen
7,1 10 1 250
Percy Jackson i bogowie olimpijscy
powrót do forum s1e5

Moje wrażenia

ocenił(a) serial na 10

Witam na początku byłem sceptyczny jeśli chodzi o serial Percy Jackson skoro oglądałem dwie części w całości Złodziej Pioruna i Morze Potworów. Po odcinku 5, który właśnie przed chwilą obejrzałem mogę jasno stwierdzić, że serial Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy jest warty obejrzenia, dodatkowo trzyma w napięciu i jednak serial o wiele lepiej przedstawi całą historie Percyego Jacksona, a co za tym idzie mam nadzieję, że kolejne części książek będą przedstawione jako kolejne sezony serialu.

ocenił(a) serial na 9
DAWID25_1

W planach jet pięć sezonów na każdy tom pierwszej serii. Sądząc po sukcesie jaki już ten serial odniósł: nie musimy bać się o anulowanie projektu.

A mówię o pierwszej serii bo tak: Percy jackson i bogowie olimpijscy to jedynie początek. Poza tym istnieją jeszcze dwie będące bezpośrednimi kontynuacjami, oraz trylogie poboczne w tym samym uniwersum ale z innymi bohaterami. Dodatkowo książki z uniwersum nadal powstają.

Czyli w skrócie mamy projekt na potencjalnie bardzo wiele sezonów i filmów. Trylogia egipska już została po części ogłoszona jako filmy właśnie.

ocenił(a) serial na 3
DAWID25_1

W jakim napięciu? Z fajnej, lekkiej, ciekawej historii zawartej w książce zrobiono tragikomedię.. a uśmiech.. politowania wywołuje jedynie świadomość jak potrafili spierniczyć scenariusz. Filmy fabularne sporo zmieniały.. wiadomo ograniczenia czasowe.. .ale tu.. pozmieniano wcale nie mniej. Ale przynajmniej stały na jakimś poziomie i gry oraz opowiedzianej historii. W tym druga częśc była sporo słabsza. Tutaj zaś.. porażka totalna. Drętwa gra aktorska (jedynie sam Percy jakoś daje radę), niekorzystne zmiany scenariusza, które nie wiedzieć czemu mają służyć. Flaki z olejem.. szkoda książki. Już o wiele lepiej się prezentuje kręcona przez Amazona seria Koło czasu wg. Jordana. Disney to już nie to co kiedyś.. drugi Netflix się robi.. dla "mniej wymagających".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones