PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150180}
7,5 43
oceny
7,5 10 1 43
Perfect Strangers
powrót do forum serialu Perfect Strangers

NAJLEPSZY SITCOM W USA. OBOK ALFA I BUNDYCH CHYBA. Obejrzyjcie sobie intro serialu w youtube:) łezka się kręci. Tęsknie za tym serialem. Cudowne role Bakera i Pinchota. Miodzio. Dycha murowana.

ocenił(a) serial na 9
Pawuloniasty

(Bundych nie lubię, ale Alf to klasyka (Ooo, kotek! xD).)

*wyciąga wielką tablicę z napisem "Chcemy "Perfect Strangers"!"* Mam to na na DVD - znajomy ksiądz, będąc w USA, kupił to mojemu tacie (wielkiemu fanu serii, of corse). Niestety, to była czyjaś chałupniacz robota, a nie wydanie jakiejś firmy:

-opening ucięty, jak i parę momentów w środku (tam, gdzie były reklamy)
-menu jest tragiczne
-jakość dźwięku - katastrofalna (zwłaszcza dla mnie - muszę mieć tekst wyraźnie, bo nic nie zrozumiem)
-obraz miejscami szumi
-odcinki nie pokolei
- płytek jest ok. 9 (z czterema, pięcioma odcinkami), a na jednej zamiast PS jest "J.A.G. - Wojskowe Biuro Śledcze" _^_

Ech... Niech ktoś to u nas wyda PORZĄDZNIE na DVD! Albo, jak kolega wyżej prawi, niech puszczą z powrotem na Czwórce! *cicho chlipie*

Ach, właśnie oglądnełam intro na youtube... Tak jakoś... przyjemnie mi się zrobiło ^__^ Ta muzyka jest taka... dobra. Swojska. Sympatyczna.

*rozkleiła się*

Pozdrowienia i niech kisiel rodzynkowy będzie z Wami ^^

Kazik_chan

lol ilosc emotikonow i sucharskich wyrazow w dziwnych nawiasach jest wrecz powalajaca.
film genialny

sanczopansa

A ja po latach do niego wróciłam z wielkim zapałem i....okazało się że nie jest aż taki rewelacyjny i genialny jakiego go zapamiętałam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones