PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150180}
7,5 43
oceny
7,5 10 1 43
Perfect Strangers
powrót do forum serialu Perfect Strangers

Nie pamiętam pod jakim tytułem nadawała go polska telewizja bo może udało by się go gdzieś poszukać ? Oj bardzo chętnie bym go obejrzała.

brgoss

Moim zdaniem "Lary i Balki". Też chętnie bym obejrzała - był uroczy :)

MoonDragoness

TAK :) "lary i Balki" Fakt że znalazłam całą pęłną serię i nawet ściągnełam ale w orginale :( Napisów nie ma można, sobie pomarzyć

brgoss

A możesz podać portal, z którego ściągnąłeś pełną serię choćby w oryginale? Gdziekolwiek ja nie trafiam, to są odcinki po kilkanaście minut i kończą się np. w połowie :P Będę wdzięczna :-)

Lynx85

przykro mi ale na prawdę nie pamiętam, było to dawno, wiem że były to zagraniczne torrenty i wszystko miało 35 gb

Lynx85

przykro mi ale na prawdę nie pamiętam, było to dawno, wiem że były to zagraniczne torrenty i wszystko miało 35 gb

brgoss

Szkoda ;-( ja trafiłam na jakieś, ale są niestety odpłatne i to niemało...

Lynx85

pogmeram jeszcze, może mi się uda ponownie znaleźć :) jak by co dam znać.

brgoss

Super, będę bardzo wdzięczna :-)

brgoss

Polski tytuł brzmiał "W obcym mieście" według tego programu tv http://jrepetto.free.fr/cyfra/RTL7.htm

konrad_13

Dzięki wielkie za informację

ocenił(a) serial na 9
brgoss

W Obcym Mieście. Leciał bodajże na RTL7

Pawuloniasty

Dzięki, już wiem. Nie mogę natomiast nigdzie go znaleźć na necie z polskim lektorem :(

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Nie ma na to szans. Serial leciał kupe lat temu na RTL-u 7.... Nawet napisów polskich do niego nie znajdziesz chyba w sieci.

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Jakby co to na napi projekt są napisy do pierwszych 5 odcinków pierwszego sezonu serialu. Kolejne będą prędzej czy później tworzone dalej. Sam serial w zatoce piratów znajdziesz.

ocenił(a) serial na 9
brgoss

Polski tytuł ''W obcym mieście''. RTL7 nadawał.

ocenił(a) serial na 10
brgoss

kochani, podbijam ten dość dawny post. Obecnie tłumaczę drugi sezon Pierwszy i pierwsze trzy odcinki z 2 sezonu tłumaczyła niejaka "betoniarka" ja zabrałam się za resztę. Do tej pory mam komplet do 7 odc 2 sezonu ale myślę, że reszta niedługo będzie. Od 3 sezonu trudniej bo będę się starała ze słuchu tłumaczyć. :D Ale dla Balkiego warto. Więc jeśli ktoś potrzebuje napisów piszcie na priv. postaram się udostępnić wszystko co mam :D

amanda147

Jesteś wielka dzięki:)

ocenił(a) serial na 10
brgoss

spoko tłumaczenie tak fajnego serialu to czysta przyjemność :D naprawdę dawno się tak nie bawiłam :D

ocenił(a) serial na 9
amanda147

I ile się koniec końców udało zrobić napisów? :)

amanda147

Cześć, nie mogę do Ciebie wysłać wiadomości. Czy masz może napisy do tego serialu od 2 sezonu w zwyż?

ocenił(a) serial na 9
amanda147

Jak wygląda obecnie kwestia dostępności serialu i napisów doń?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones