PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534129}
6,9 2 648
ocen
6,9 10 1 2648
Persons Unknown
powrót do forum serialu Persons Unknown

Moim zdaniem serial, ktory ma szanse zostac jedna z premier serialowych 2010. Jako czlowiek, ktory oglada okolo 30 seriali jednoczesnie, znalazlem w tym tworze cos nowego( powoli mam dosc FBI i konsulatnci). Kolejna zaleta jest to, ze serial bedzie mial 13 odcinkow, co spowoduje szybsza akcje. Moja ocena 7/10

krecik_nr1

Oceniasz cały serial po jednym odcinku? Nie wydaje Ci się to dziwne?

ocenił(a) serial na 7
kompaktowa

Pisze o wrazeniu jaki na mnie wywarl. Intrygujacy, tajemniczy. Ty zas zarzucasz mi nieprofesjonalizm. Pisze, ze to moja opinia wydana po obejrzeniu pilota i wedlug mnie mam prawo napisac swoj osad po obejrzeniu czesci, nie calosci produktu. W poprzednim poscie napisalem zalety produkcji i na tej i innej podstawie ocenilem, a Ty mozesz sie zgodzic lub nie.

krecik_nr1

Chyba źle mnie zrozumiałeś. Nie chodzi mi o Twoją opinię tylko o to, że oceniłeś już cały film po jednym odcinku podobnie jak wiele osób na stronie głównej filmu. To mi się wydaje dziwne.

ocenił(a) serial na 6
kompaktowa

Czemu dziwne? Ocenił po jednym, a jak potem zmieni zdanie to może zmienić ocenę. Bez sensu było by raczej czekać z oceną do zakończenia serialu.

kanex71

Niekoniecznie do końca, ale kiedy faktycznie będzie można coś powiedzieć o serialu a nie po jednym odcinku. Jak chce się ocenić odcinek jest na to miejsce gdzie indziej

ocenił(a) serial na 9
kompaktowa

Nie ma się już o co kłócić? Po obejrzeniu 3 odcinków uważam, że film ciekawy.

ocenił(a) serial na 9
Blare

Popieram serial bardzo dobry mnie oby tak dalej chodzi mi oto żeby czegoś nie spierńiczyli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones