PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011881}
6,4 10 405
ocen
6,4 10 1 10405
5,4 7
ocen krytyków
Pewnego razu na krajowej jedynce
powrót do forum serialu Pewnego razu na krajowej jedynce

Pomysł niezły, taka komedia pomyłek, ale jako komedia to nieśmieszne, a jako dramat niedramatyczne. Krótko: Film jest po prostu głupi. Miał być Quentin Tarantino a wyszło coś o patosach i przymułach z grą aktorską na poziomie level: zero.

ocenił(a) serial na 8

A mnie sie calkiem przyjemnie ogladalo. Aktorzy mieli tacy być, przerysowana nastolatka, ojciec pijak, złodziej muł, tinderowiec który kłamie w profilu tak jak większość. Wszyscy wpadli w nieprzewidywaną pułapkę i zaczeli sie zachowywać nieprzewidywalnie.

ocenił(a) serial na 8
julek2

dla mnie in plus ,fajna czarna komedia,dobrze zagrana,zgrabnie napisana,dialogi zabawne

ocenił(a) serial na 8
julek2

I mi też się podobał

julek2

Ta nastolatka (aktorka) podobno ma 26 lat, ale w sumie nie przeszkadza mi to i podobało mi się.

miarara

Ta dziewczyna to
Porażka!! Teraz takich do szkoły aktorskiej przyjmuja??? !!! Corka jakiegos znanego rezysera? Aktorki??!! Masakra/ porażka!

ocenił(a) serial na 5

Chyba bardziej miało być w klimacie braci Coen, w szczególności kojarzyło się Fargo

ocenił(a) serial na 9

Tak mało sie spodziewam po polskich serialach, że aż dałem 9, to chyba najlepszy polski serial

ocenił(a) serial na 4
Grzegorz_Klemp

nie ośmieszaj się, ot tak mógłbym wymienić przynajmniej 20 lepszych

ocenił(a) serial na 7
shadow87

Dawaj te 20 lepszych. Chętnie obejrzę.

ocenił(a) serial na 4
lia_13

Wataha. Kruk. Belfer. Ślepnąc od świateł. Klangor. Minuta ciszy. Wielka woda. Pajęczyna. Król. Misja Afganistan. Rojst. Żywioły Saszy – Ogień. Mały Zgon. Odwróceni. Znaki. Krew z krwi. Behawiorysta, Furioza, Zachowaj spokój, Bez tajemnic, OFICER masz nawet 21 i to tylko tych w miare nowych ;]

Dokladnie gra aktorska poziom
Zero
Totalnie…. Najgorsza ta wolska grajaca nastolatke… takie beztalencia teraz przyjmowane sa do szkol aktorskich??

Szkoda tylko pana Juliusza Chrzastowskiego ze musial zagrac w takiej szmirze

ocenił(a) serial na 7

Kwestia osobistego poczucia humoru. Wg mnie, wyszło. I gra aktorska wyjątkowo dobra, mało teatralna. Polska przaśność pożeniona z kwaśnym humorem, przy poziomie realizacji całkiem światowym. Tak że spoko, absolutnie się z tobą nie zgadzam.

ocenił(a) serial na 7

ale to właśnie miało takie być. Lekka, całkiem ciekawa historyjka.. czego Ty oczekiwałeś? lol

borek1992

Chyba wyraźnie napisał, że nie leży mu krindżowe poczucie humoru i drewniane aktorstwo. Co do tego ma "lekka, całkiem ciekawa historyjka"?

W punkt, najgorsza jest tu gra aktorska i to poczucie humoru pijanego wujka z wesela

ocenił(a) serial na 7

a mi się też całkiem dobrze oglądało. Dobry film w swoim gatunku. Gra aktorska też OK. Także kwestia gustu, polecam samemu sprawdzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones