PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718788}

Piękna i bestia

La Bella e la Bestia
7,1 3 555
ocen
7,1 10 1 3555
Piękna i bestia
powrót do forum serialu Piękna i bestia

Emisja w Polsce w środy od 2 marca o 20:25. Wygląda na to, że w czterech, a nie w oryginalnych dwóch częściach.

durczog

A na jakim kanale?

durczog

dzięki :) ale już po angielsku obejrzałam na yt

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
Karolina19950307

W sensie i jak?

darjaa

całkiem całkiem ;) ale tutaj na programie tv źle podali i nie ten film tylko http://www.filmweb.pl/film/Pi%C4%99kna+i+bestia-2014-656677 i tak się zastanawiam gdzie to zgłosić

ocenił(a) serial na 10
agateczka21

Też się zdziwiłam w programie wyraźnie jest napisane, że 2 części mniejsza z tym dla mnie to lepiej. Historia całkiem spoko :)

Cherry21

Jak do tej pory najlepsza adaptacja historii pięknej i bestii. Zobaczymy jaka bd najnowsza z Emmą Waston, Lukiem Evansem i Danem Srevensem w 2017 roku.

darjaa

Bdb jakość jak na yt, obejrzałam pierwszy raz po włosku i szczerze nic nie zrozumiałam, a napisy chociaż po angielsku na yt to poradzisz sb z tłumaczeniem jeśli kiedykolwiek miałaś/eś stycznośc z j. ang.

ocenił(a) serial na 10
Karolina19950307

Wolę poczekać na emisję w tv z napisami na pewno bym zrozumiała ale chcę poczekać bo potem będę żałować, że tak szybko obejrzałam. Po pierwszej części śmiało mogę napisać, że film będzie lepszy niż ekranizacja planowana na 2017 często niby znane nazwiska nie gwarantują dobrego efektu na ekranie.
Wkurza mnie ta kuzynka chyba bardziej niż jej humorzasty kuzyn, włosi robią całkiem dobre filmy i seriale.

Cherry21

mi też się strasznie spodobałą ta wersja . czekam z niecierpliwością na następny odcinek :)

ocenił(a) serial na 8
nunax4

teraz właśnie oglądałamna tvp 1 ! kiedy kolejny odcinek ?:)

ocenił(a) serial na 10
Monia16_2

Za tydzień albo na yt z ang napisami dzisiejszy odc petarda zwłaszcza koniec myślałam, że księciunio nic nie zrobi a tu taka akcja :)

ocenił(a) serial na 8
Cherry21

ja teraz zauważyłam ten serial ! muszę nadrobić odc 1 dzięki :)

Monia16_2

ja też oglądałam :) w srodę za tydzień ostatni. ten był świetny. ahh ten książę ... :)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Ostatni? Nie podobno są cztery odc a za tydzień wypadnie 3 więc jeszcze 2 odc przed nami :)

Cherry21

upss no to pomyłka z mojej strony :)

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Mniejsza z tym :) na początku w programie (przynajmniej u mnie) podawali, że będą tylko 2 odc. Po obejrzeniu 1 odc ucieszyłam się, że aż 4.

ocenił(a) serial na 10
nunax4

Niby książę lekko narwany, szalony ale jednak ma w sobie to coś przynajmniej to nie takie ciepłe kluchy. Najlepiej jak wpada w szał nawet służba się go boi co do tej jego blizny to wcale nie jest taka straszna.
Ta jego zmarła żona jest trochę podobna do Belli mam nadzieję, że w kolejnym odc dowiemy się więcej na jej temat.

Cherry21

gość jest boski ! ja już zaczęłam oglądać z jego udziałem inne seriale jak młodszy był to uhhhhh <3

ocenił(a) serial na 10
nunax4

To prawda czasami można niezłe perełki odkryć :)
Te opisy odcinków są wkurzające ten zakład oni zawarli w 1 a oni napisali to w 2 litości.
Widziałam na fb zwiastun tego serialu oj będzie się działo nie chcę zdradzać szczegółów aż mnie korci żeby obejrzeć na yt ale muszę mieć silną wolę. Póki co ściągam sobie 2 odc.
Ten aktor odtwarzający rolę księcia z zarostem też jest niczego sobie ogólnie przystojny facet :)

ocenił(a) serial na 10
Cherry21

Hej. Skad sciagasz odcinki? Podeślesz link?

ocenił(a) serial na 10
ankapo

Musisz albo podać mi maila albo wysłać zapro bo inaczej nie podam ci linka.

Cherry21

A dla mnie włoskie kojarzą się z dość kiczowatymi produkcjami, ale zaciekawiłaś mnie i na stówę obejrzę :)

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

Serial zapowiada się bardzo fajnie, moja mama była zachwycona takim włoskiem serialem, który leciał w zeszłym roku, Dama w czarnym welonie, kazała mi później oglądać, ale kombinowali z godzinami i nie trafiłam na żaden odcinek

ocenił(a) serial na 10
darjaa

Dama w czarnym welonie też był dobra tylko nie każdy lubi takie klimaty a serial jest do obejrzenia w necie.

darjaa

Dama w czarnym welonie była świetna. Lubiłam ją oglądać.
Piękna i bestia też mi się podoba, na pewno obejrzę do końca.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Warto polecam ta kuzyneczka księcia ma charakterek a książe bardzo szybko zgodził się na ten mały zakładzik chyba jest zbyt pewny siebie i swojego uroku:) Wg mnie porwał się trochę z motyką na słońce ale zobaczymy jak to się dalej potoczy co prawda co nieco już czytałam ale nie będę zdradzać.

Cherry21

A ja jestem w trakcie oglądania z angielskimi napisami na YT. Co nieco rozumiem. Książę wygląda na osobę z podwójną osobowością. A ta jego kuzyneczka wygląda, że ma na niego ochotę. I pytanie o śmierć żony. Coś mi się wydaje, że to nie był wypadek.

ocenił(a) serial na 9
HotChocolate90

Biedni Ci co nie znają angielskiego, dziś drugi odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Pewnie się okaże, że to ta kuzyneczka maczała w tym palce bo zwykle w takich filmach przeważnie ktoś życzliwy stoi za wypadkiem. Chciała pewnie pozbyć się rywalki myślała, że szybciej zdobędzie księcia.
Co do księcia to rzeczywiście z jednej strony jest sprytny, cwany, przebiegły a z drugiej wrażliwy.

ocenił(a) serial na 9
Cherry21

no:) wzbudza skrajne uczucia, ale mi wczoraj było go żal, jak Bella mu powiedziała, że była tylko zabawką,

ocenił(a) serial na 10
darjaa

Mi się bardzo spodobał ten serial. Książę też... mi też go żal było bo choć taki cwaniak ale widać, że czuje coś do Belli i w głębi jest wrażliwy. Cudo, jedna z lepszych adaptacji.

ocenił(a) serial na 10
alutka888

Książę wpadł we własne sidła :)
Serial świetny.

ocenił(a) serial na 10
darjaa

To prawda najlepsze, że facet się długo nie zastanawiał i siup z powrotem do zamku :)
Co prawda kuzyneczka myślała, że już ma go w garści a tu taki psikus. Niestety ta służąca Korin też sporo namieszała widziała księcia jak wychodzi od Belli i papuga poleciała nakablować. Potem to już poszło z górki.

ocenił(a) serial na 9
Cherry21

wiecie gdzie znajdę dalszą część może być w innym języku ale od momentu jak on ją wiezie na tym koniu?

ocenił(a) serial na 10
darjaa

Na yt wpisz :La Bella e la Bestia (2014) - Ep. 2 to wersja z ang napisami :)

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Jestem pewna, że kuzyneczka jest winna nie chciałabym być na jej miejscu gdyby jej wybranek się o tym dowiedział. Na jego miejscu jeśli byłaby to prawda wyrzuciłabym małpę przez okno.

ocenił(a) serial na 7
durczog

Mi też ta wersja przypadła do gustu... Urocza, tkliwa historia na miły wieczór... :)

durczog

Wiesz może, gdzie mogę znaleźć pierwszą część? ;)

Karolajna_12

na cho miku

ocenił(a) serial na 10
durczog

Czy bys nie wyslal mi oryginalnego film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones