PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682922}

Piętno gangu

Gang Related
7,3 802
oceny
7,3 10 1 802
Piętno gangu
powrót do forum serialu Piętno gangu

serial anulowano z powodu niskiej oglądalności :-(

matipapi1

czyli co nie ma szans na drugi sezon ? :(

matipapi1

jest chociaż jakieś zakończenie, czy zostawili otwarte wątki?

fcmarcin

teraz by się jeszcze bardziej rozkręciło, kilka wątków nie dokończyli, ale nie chce spoilerować

isw138

Nie no gdzie rozkręciło... Końcówka odcinka pokazała, że ....... nie bede spoilerował :) Końcówka taka, że zakończenie może serialu może być. Dziwne, że mała oglądalność, bo co nie ma gwiazdek kina? Mało znani aktorzy po za Quinem ?
Serial miał potencjał na 4 sezony mogli ciągnąć wątki z Lopezem..

Logan_Cole

no właśnie ktoś chyba chce wstać z wózka,by dowodzić gangiem, pomysł na serial fajny znany jest Sung Kang z szybkiej serii, choć mało jego postać rozwineli, dla niego z ciekawości zaczęłam oglądać i mnie wciągneło,może jednak wznowią kiedyś

isw138

Jeśli komuś się serial spodoba tematycznie fabułą polecam Sons of anarchy, ale ten już jest dużo mocniejszy na psyche, tutaj jakby nie było lekkie akcje policji, a tam gang na motorach, też narkotyki, broń i serial się ciągnie już 6 sezonów, ja przestałem oglądać, bo za mocny ;p
Tutaj jedynie te sceny tortur metias i śmierć w końcówce - żal sie zrobiło, ale jaki obrót spraw xD nie spodziewałem się zleceniodawcy, który dostał za swoje..

Logan_Cole

na pewno sobie obejrzę, Spartacus też był dość brutalny, ale uwielbiam ten serial, obecnie gaszę pożary i ratuje ludzi w "Chicago Fire" :P, pozdrawiam

isw138

Spartacus historyczny - to wiadomo, że krew na 1 miejscu :)
Ale dziwi mnie, że anulowano serial z braku oglądalności.. Jest wiele nowych seriali, które są daremne, a mają 2 sezon.

Logan_Cole

dokładnie, może jeszcze zmienia zdanie

ocenił(a) serial na 8
Logan_Cole

Dla Amerykanów pewnie był zbyt skomplikowany fabularnie.Oni wolą seriale typu Dominion.Osobiście polecam Chicago PD równie dobry serial, ze świetna rolą Jasona Beghe.


pokemon227

wolę wersję Chicago Fire , o fajnych strażakach :P polecam

pokemon227

A ten Chicago PD też ma powiązane odcinki czy każdy odcinek o czym innym?

Logan_Cole

No właśnie o to chodzi, że prawie każdy z aktorów był znany (przynajmniej dla mnie): RZA, Sung Kang, Jay Hernandez (chociażby z Hostel), Cliff Curtis (tego to już w ogóle widzę z co trzecim filmie), Emilio Rivera (często gra meksykańskich gangsterów, ale powinieneś go głównie kojarzyć z Synów Anarchii).
Co do wątków.... spojler........... Dla mnie by się mógł skończyć jakby rozwalili gang Metasów, bo oni w sumie byli najbardziej porypani i szkodliwi dla miasta i nie mieli zasad. DO tego jeszcze trop dotyczący Lopeza. No i zostały jeszcze poboczne wątki takie jak Hiv Vee, skorumpowana pani prokurator, wątek z Danielem i Carlosem. No ale trudno niska oglądalność bo amerykanie wolą jakąś papkę o nastoletnich wampirach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones