PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 225
ocen
4,6 10 1 34225
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Polsatowski CHŁAM

ocenił(a) serial na 1

Tania debilna produkcja dla przygłupich z gwiazdami Polsatu ! żygam

ocenił(a) serial na 4
lucek84

chyba "rzygam"

lucek84

No.

lucek84

ładny frajer z ciebie nie wiesz co to dobry serial

klonex

to Ty chyba serialu nie widziałeś :D

Pyramid_Head

widziałem i to sporo

ocenił(a) serial na 1
lucek84

Ja zawsze ide srać jak puszczają te gówno

ocenił(a) serial na 1
lucek84

Stare odcinki do 2013 roku do momentu odejścia Pawła, z serialu były bardzo dobre. Teraz to kompetne dno to już nie ten sam serial co kiedyś, to już Klan jest realniejszy od tego czegoś. Do tego te paradokumenty Polszmatu i najgorsza telewizja świata. żeby cały dzień puszczać paradokumenty i do tego jeszcze to. M jak Miłość, Barwy Szczęścia są lepsze od tego słabego kryminału . W M jak Miłość i Barwy Szczęścia chociaż są poruszane ważne sprawy a w PM to teraz SCI-FI. Na TVN też same paradokumenty prawie cały dzień, jak na Polszmacie.

lucek84

Nie oglądaj nikt pana nie zmusza do oglądania.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Nie jestem pewna czy jest sens odpowiadać na stary temat sprzed 7 lat. Nie wiadomo czy ten lucek84 nadal korzysta z filmweba i czy jeszcze pamięta,że to napisał po upływie tylu lat.

ocenił(a) serial na 3

Nie wiadomo nawet czy jeszcze żyje.

użytkownik usunięty
armarange

Przypuszczam,że raczej żyje. Czasem odpowiadanie na stary temat ma sens,ale w tym przypadku nie bardzo. Ten lucek mógł nawet przez ostatnie 7 lat nie obejrzeć ani jednego odcinka PM.

ocenił(a) serial na 3

Oczywiście. Tekst nie oglądaj po 7 latach jest dość dziwny.

użytkownik usunięty
armarange

Teoretycznie nie ma zakazu odpowiadania na stare tematy. Jak się uprzeć to i można odpowiedzieć na post z 2000 roku,ale w większości przypadku to nie ma sensu. Dlatego się zdziwiłam.

ocenił(a) serial na 3

Jak ktoś jest aktywny na FW to może mieć to sens, ale zależy o tematu dyskusji.

ocenił(a) serial na 2
lucek84

Dzieciaków i młodzieży, które to dziadostwo oglądają tylko szkoda, bo serial nie przekazuje żadnych wartości, non stop tylko kłamstwa i zdrady + absurdalne historie jako czereśnie, a w zasadzie salcesony na torcie. 0/10.

theblood

Ja dzisiaj przestałem oglądać szkoda czasu same nudne i absurdalne wątki słabi bohaterowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones