Pierwsza miłość

2004 3 234 odcinki
Pierwsza miłość
4,6 33 369
ocen
4,6 10 33369
2 808
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":155173,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Pierwsza+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2004-155173/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pierwsza miłość
  • co to ma być co !! strata pieniedzy serial moniżej dna tak jak m-jak miłośc .........dno dno sno!!!!!

• dYDelf Ja też tego nie nawidze. Ten serial jest dla ludzi cofniętych w rozwoju. Takich którzy jeszcze nie pojmują miernot. Ten serial to szajs

• Lily Nie mam pojęcia komu moze podobać sie takie gówno. żal mi ludzi, którzy zasiadają codziennie (czy kiedy to tam leci) przed telewizorem i podniecają się tym, co dzieje sie z głównymi bohaterami. Widziałam na początku kilka odcinków czasami też mignie mi jakaś scena. Aktorstwo w tym serialu jest naprawdę poniżej wymaganych norm i to bardzo dużo ponizej. Nie znoszę tego serialu.

• MegaTM ocenił(a) ten serial na: 1

dYDelf Dopisuję się również. Np. jak aktorzy mogą spać w makijażu!?!? To nawet w telenowelach południowo amerykańskich jeszcze jakoś to wygląda, a tu? Sztuczność aktorów, słabe nacechowanie bohaterów, fabuła do bani itp. itd.

• _Mario_ ocenił(a) ten serial na: 1

dYDelf Peace brothers and sisters :) tez sie pod tym podpisze :) od wielu lat jestem zdecydowanym przeciwnikiem telenowel polskich badz brazylijskich,wenezuelskich i wszelskiej innej masci.To jest dno przez duze D i gniot przez G.Heh,co gorsza tego typu badziewi powstaje coraz wiecej :/

• dYDelf Jak najbardziej sie dopisuje!!!!!!!!!
    ja nie wiem jak coś takiego można oglądąć
    to jest straszne
    wszystko jest jakieś takie cukierkowe! przesada ;/;/;/

• dYDelf Bez przesady są gorsze seriale ja tam lubię PM choć teraz te odcinki są słabe.

• budny1987 ocenił(a) ten serial na: 1

dYDelf Jeden z najgorszych pseudo tele nowo starych serialików w historii kina i tv

• dYDelf Lepsze to niż kolejne gnioty na Polsacie z Senegalem czy inne tego typu.

• dYDelf M jak miłość to przynajmniej ma paru aktorów, którzy potrafią uratować jakieś głupie sceny. :) Tutaj sami amatorzy i noname'y.

• dYDelf Serial dno, absurdy szkoda czasu pieniążków na takie badziewie