PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 919
ocen
8,0 10 1 124919
8,4 9
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Czy według was oglądanie czasami PzM w wieku 15 lat jest dziwne?

ocenił(a) serial na 10
Black047

Czemu niby? To jest jedna z tych kultowych animacji, która i w dojrzałym wieku jest chętnie oglądana.

ocenił(a) serial na 8
Black047

Ja oglądłem często do 18 roku życia, teraz mam 20 i czasem obejrzę, ale bardziej jak przypadkiem trafię, a to rzadko. Ten serial moim zdaniem nawet bardziej nadaje się dla dużych dzieci. Swoim chyba bym go nie pokazał, przynajmniej do pewnego wieku.

ocenił(a) serial na 10
Black047

Oczywiście, że nie ! Pingwiny to niezapomniana produkcja i warto do niej wracać by się pośmiać z tych kilka razy już słyszanych żartów

ocenił(a) serial na 10
Black047

Ja mam 45 i lubię ten serial oglądać.

Black047

Ja jestem po 30 i uwielbiam ten serial i jego teksty :)

ocenił(a) serial na 9
Black047

Oglądałem w wieku plus/minus 30 lat jak zaczął lecieć na Pulsie. Później przestałem, teraz zainteresowałem nim moje dzieci, bo są już w wieku, kiedy mogą oglądać taki serial. Wciągnęły się, a ja jeśli tylko mogę, to oglądam z nimi. Myślę, że na ten serial nigdy nie jest się zbyt dużym/starym.

ocenił(a) serial na 10
Black047

Ja tam oglądam. Moim zdaniem oglądanie bajek z dzieciństwa wczesnego, czy późnego nie jest dziwne. Żadne oglądanie bajek nie jest dziwne. Każdy ogląda to na co ma ochotę.

Black047

Ja do tej pory oglądam xD niektore odcinki i teskty są legendarne

ocenił(a) serial na 9
Black047

Ja mam 17 lat i mimo że nie jestem jakimś wielkim fanem pingwinów lubię wracać do tego serialu.
Ach ta nostalgia :)

ocenił(a) serial na 8
Black047

Ja mam 36 lat i jak czasem w tv leci to sobie obejrzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones