serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
2008 - 2013
22 min.
8,0 123 754
oceny
8,0 10 1 123754
10 346
chce zobaczyć
7,6 5
ocen krytyków
Pingwiny wraz z królem Julianem i jego paczką wyruszają na podbój zoo w Central Parku. Więcej Mniej
Pingwiny z Madagaskaru zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 6 innych nagród i 11 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Akcja serialu "Pingwiny z Madagaskaru" rozgrywa się po wydarzeniach z filmu "Madagaskar 2". Alex, Gloria, Melman i Marty zostają w Afryce, podczas gdy pingwiny wraz z królem Julianem i jego paczką wyruszają na podbój zoo w Central Parku. Tam poznają nowych przyjaciół, z którymi przeżyją mnóstwo zwariowanych przygód.

studio
DreamWorks Animation / Nickelodeon Animation Studios
tytuł oryg.
The Penguins of Madagascar
inne tytuły
Jeden z szympansów, Phil, w polskiej wersji językowej z reguły jest nazywany Edkiem. W kilku odcinkach padają jednak inne imiona: Stefan lub Zenek.
Imiona Manfrediego i Johnsona zostały zaczerpnięte z filmu "Stalag 17".
Rico, Kowalski, Szeregowy i Skipper to tytułowe "Pingwiny z Madagaskaru". Serial składający się z trzech sezonów przedstawia przygody tych czarno-białych nielotów. Czy jesteś gotów wkroczyć w ten zwariowany świat? więcej
"Madagaskar" i "Madagaskar 2" nie są najlepszymi animacjami, jakie oglądałem. Obie części są średnie (dałem obu filmom po 6). Pierwszy film miał ciekawy pomysł, ale i tak coś innego przykuło moją uwagę. W obu częściach nie główni bohaterowie ani ich problem były główną atrakcją. Dla wielu widzów o wiele bardziej warte uwagi były postacie... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych