PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 988
ocen
8,2 10 1 76988
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Brawo!

ocenił(a) serial na 10

Myslelm ze serial bedzie gorszy od filmu ale nie jest zle. Dokrecony material ma ten sam klimat co film. Gratuluje Patrykowi za calosc a Luce brawo za muzyke...

ocenił(a) serial na 8
swiergolx

jeaaahh .. dobre dobre .. a dodatkowe sceny są świetne .....

swiergolx

filmu JESZCZE nie widziałem (szczerze mówiąc nie miałem na niego ochoty), ale to co widziałem w dwójce w serialu zachęciło mnie do obejrzenia. Napewno wkrótce obejrzę!
A swoją drogą to raczej dość ponury obraz polskiej rzeczywistości.
Mam nadzieje że reżyser trochę go przekolorował !? Ale wiecie co mówi się o nadziei ?.... ;-((

ocenił(a) serial na 10
stasiu_no1

filmu JESZCZE nie widziałem (szczerze mówiąc nie miałem na niego ochoty), ale to co widziałem w dwójce w serialu zachęciło mnie do obejrzenia. Napewno wkrótce obejrzę!
A swoją drogą to raczej dość ponury obraz polskiej rzeczywistości.
Mam nadzieje że reżyser trochę go przekolorował !? Ale wiecie co mówi się o nadziei ?.... ;-((


O chłopie rzeczywistość w policji wyglada jeszcze gorzej, to co pokazał to NIC.

swiergolx

Zupelnie bez klimatu ,mozna powiedziec ze krecony "rach ciach" na zamowienie telewizji, klimat jest tylko w tych scenach ktore sa wstawione z filmu, no i moze scena walk psow miala klimat bo byla krecona w nocy, ale ogolnie bardzo slabiutkie w porownaniu z filmem- brak klimatu i aktorstwo tez jakies takie "serialowe"

ocenił(a) serial na 10
mckarolek

OJ czepiasz sie chlopie... czepiasz sie....

użytkownik usunięty
swiergolx

Ostatni odcinek troche przyciezki, ciekawe czy ten prawdziwy morderca z tego banku naprawde byl takim niedorozwojem jak ten romuś. BTW co oni robili temu romusiowi podczas przesluchania jak mu zdjeli majtki?

swiergolx

Hmm... A gdzie go emitują, na jakim kanale ?

ocenił(a) serial na 8
warning

troche sie spoznilas, wczoraj na tvp2 lecial ostatni odc. A propos przesluchania---) lod.

ocenił(a) serial na 9
misia_2

ja bymn powiedział ze szkło, no chyba ze kolo mial nawdrazliwa skore ze tak wył

ocenił(a) serial na 9
swiergolx

heehe dokręcony? WTF? :) coś Ci sie pofertało chłopie to zawsze z serialu robia kinówke ..

użytkownik usunięty
ghosst

nic mu sie nie pomylilo w tym wypadku pierszy byl film a televizja chciala zarobic na jego popularnosci i dokrecili serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones